Buty SPD na rower

3
wrz 26. 2020
Witam
Od kilku dni próbuje kupić buty SPD na rower ale niestety mocno przebrane rozmiary (potrzebuje 44 w shimano) i w kosmicznych cenach. Może ktoś polecić albo podesłać jakieś linki do czegoś na wzór SHIMANO SH-ME400 ME4 w rozm. 44? Buty najlepiej MTB (szosa zdecydowanie odpada). Jak ktoś się zna i może coś lepszego polecić w niższej cenie to chętnie zobaczę.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
3 Komentarze
No niestety Shimano ma olbrzymie problemy logistyczne związane z koronawirusem. W europejskich magazynach pustki, co przekłada się na ceny.

Wracając do tematu, ja kupiłem w lipcu SH-ME400 za 340 na allegro. Nie sądzę, abyś obecnie znalazł gdzieś za mniej niż 390

Przy okazji - uważaj na rozmiarówkę Shimano. Ja też noszę rozm. 44, ale buty SPD kupiłem w rozmiarze 45 i są idealne. Patrz na długość wkładki w cm - tę wartość Shimano pokazuje poprawnie.
Potwierdzam, trzeba brać rozmiar większe
Dziękuj za odpowiedź. Próbowałem kupić na wyprzedaży w media expert (trzeci produkt za 1zl) ale mają maksymalnie 43 i były za ciasne. Szukam teraz w internetach 44 ale ciężko gdziekolwiek znaleźć. Chyba jedynie jakieś żółte za 280zl znalazłem model niższy na rzepy.
Edytowane przez: "bart_tg" wrz 27.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst