1. YT Okazje
Kategorie

  Brak możliwości ignorowania ofert od konkretnego użytkownika

  Witam,
  zmieszany przeglądaniem ofert ubrań, kosmetyków i książek w średnio co piątej wstawce postanowiłem namierzyć ich zarzewie. Okazało się to nietrudne i trafiłem na niezwykle płodną użytkowniczkę niemal wyłącznie w tym się specjalizującą.

  A więc do sedna, chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przefiltrowania wyświetlanych ofert z wstawek jednego z użytkowników?

  W ustawieniach swojego profilu znalazłem sekcję "Ignorowani":
  imgur.com/j3G…7wg
  Następnie idąc za wskazówkami tam zamieszczonymi udałem się na profil delikwentki. Niestety przycisku "Ignoruj" nie znalazłem.
  imgur.com/8ph…XK2

  Rodzi się więc pytanie: czy to ja jestem mało spostrzegawczy lub coś robię źle czy też błąd leży po stronie niedopracowania portalu?

  Uprzejmie proszę o odpowiedź.

  EDIT:
  Znalazłem przycisk "Ignoruj", ale tylko w aplikacji na Android. Niestety ten przycisk chyba nie służy do filtrowania ofert, bo te już dodane się nie przefiltrowały.

  2 Komentarze

  tez mnie interesuje taka opcja bo mam dosc kuzwa kartofli pomidorow i ch.j wie jeszcze jakiego badziewia wstawianego przez niektóre osoby

  admin

  @Randomek Na razie poprzez opcję ignoruj: nie będziesz mógł zobaczyć komentarzy danego użytkownika oraz otrzymywać prywatnych wiadomości. Co do ignorowania okazji jest to w planach, ale trudno mi na razie sprecyzować kiedy taka funkcjonalność zostanie wprowadzona.
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst
   Najlepsze dyskusje
   1. Massdrop - dlaczego nie są umieszczane okazje?310
   2. Ref z Mniam811
   3. (Konkurs) Darmowy dwupak Redbulla! Odbiór w koskach 'Ruchu'.89
   4. Forza 7 demo for free from 19 September 20171829
   5. Xiaomi Huami Amazfit23

   Zobacz więcej dyskusji