Brak możliwości ignorowania ofert od konkretnego użytkownika

Witam,
zmieszany przeglądaniem ofert ubrań, kosmetyków i książek w średnio co piątej wstawce postanowiłem namierzyć ich zarzewie. Okazało się to nietrudne i trafiłem na niezwykle płodną użytkowniczkę niemal wyłącznie w tym się specjalizującą.

A więc do sedna, chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przefiltrowania wyświetlanych ofert z wstawek jednego z użytkowników?

W ustawieniach swojego profilu znalazłem sekcję "Ignorowani":
imgur.com/j3G…7wg
Następnie idąc za wskazówkami tam zamieszczonymi udałem się na profil delikwentki. Niestety przycisku "Ignoruj" nie znalazłem.
imgur.com/8ph…XK2

Rodzi się więc pytanie: czy to ja jestem mało spostrzegawczy lub coś robię źle czy też błąd leży po stronie niedopracowania portalu?

Uprzejmie proszę o odpowiedź.

EDIT:
Znalazłem przycisk "Ignoruj", ale tylko w aplikacji na Android. Niestety ten przycisk chyba nie służy do filtrowania ofert, bo te już dodane się nie przefiltrowały.

2 Komentarze

tez mnie interesuje taka opcja bo mam dosc kuzwa kartofli pomidorow i ch.j wie jeszcze jakiego badziewia wstawianego przez niektóre osoby

Pepper adm

@Randomek Na razie poprzez opcję ignoruj: nie będziesz mógł zobaczyć komentarzy danego użytkownika oraz otrzymywać prywatnych wiadomości. Co do ignorowania okazji jest to w planach, ale trudno mi na razie sprecyzować kiedy taka funkcjonalność zostanie wprowadzona.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Najlepsze dyskusje
  1. Banggood wprowadza ubezpieczenie od VAT!11
  2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - pomagaj nic nie wydając :)44
  3. Admini Pepper.pl ingerują XD47
  4. Kupon dla nielicznych -50 zł @redcoon.pl44

  Zobacz więcej dyskusji