Brak możliwości ignorowania ofert od konkretnego użytkownika

2
paź 29. 2016
Witam,
zmieszany przeglądaniem ofert ubrań, kosmetyków i książek w średnio co piątej wstawce postanowiłem namierzyć ich zarzewie. Okazało się to nietrudne i trafiłem na niezwykle płodną użytkowniczkę niemal wyłącznie w tym się specjalizującą.

A więc do sedna, chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przefiltrowania wyświetlanych ofert z wstawek jednego z użytkowników?

W ustawieniach swojego profilu znalazłem sekcję "Ignorowani":
imgur.com/j3G…7wg
Następnie idąc za wskazówkami tam zamieszczonymi udałem się na profil delikwentki. Niestety przycisku "Ignoruj" nie znalazłem.
imgur.com/8ph…XK2

Rodzi się więc pytanie: czy to ja jestem mało spostrzegawczy lub coś robię źle czy też błąd leży po stronie niedopracowania portalu?

Uprzejmie proszę o odpowiedź.

EDIT:
Znalazłem przycisk "Ignoruj", ale tylko w aplikacji na Android. Niestety ten przycisk chyba nie służy do filtrowania ofert, bo te już dodane się nie przefiltrowały.
Aktualizacje społecznościowe
YT Okazje
2 Komentarze
tez mnie interesuje taka opcja bo mam dosc kuzwa kartofli pomidorow i ch.j wie jeszcze jakiego badziewia wstawianego przez niektóre osoby
admin
@Randomek Na razie poprzez opcję ignoruj: nie będziesz mógł zobaczyć komentarzy danego użytkownika oraz otrzymywać prywatnych wiadomości. Co do ignorowania okazji jest to w planach, ale trudno mi na razie sprecyzować kiedy taka funkcjonalność zostanie wprowadzona.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje