sie 25. 2020
Witam.
Mam dwa bony na allegro o wartości 400 zł z promocji bankowych.
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie regulamin, który mówi że nie można wykorzystać 2 bonów do jednej transakcji. Chciałbym kupić jedną rzecz za 800 zł a niestety nie mogę. ( sprzedaż bonu nie wchodzi w grę )

Słyszałem że gdy kupi się na allegro za pomocą bonu i dokona zwrotu towaru ( przy smarcie jest to wszystko za darmo), zwracane są pieniądze na konto.

Ktoś ma doświadczenie z czymś takim i mógłby się podzielić wiedzą ?

Regulamin jest dla mnie niejednoznaczny w tym wypadku :
"W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres [email protected]."
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Mm93
    Najlepiej dogadać się z osobą prywatną nie firmą, która coś sprzedaje i odda Ci kasę, bo ona nie widzi Twojego bonu. Jeśli zwrot poprzez allegro to bon wróci z powrotem.
  2. Awatar użytkownika Kalmarowa
    Może ktoś odpowiedzieć na to pytanie? Ktoś tak już robił?
  3. Awatar użytkownika Mati.
    Wystaw sobie na innym koncie przedmiot z najniższą prowizją Allegro i kup go za te bony. Małym kosztem będziesz miał od razu gotówkę
Awatar użytkownika