Bokserki / skarpetki

7
lut 17. 2018
Ktoś sie orientuje, gdzie można tanio nabyć bokserki albo skarpetki?
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
W Lidlu
@arko11 jak rzucają wielopaki, to bokserki wychodzą ok.8-9zł za sztukę (dobre jakościowo). Co do skarpet, nie pamiętam ceny, ale po kilka zł za sztukę. A już w ogóle najtaniej wychodzi upolować na środowych wyprzedażach
Ja ostatnio zaryzykowałem i kupiłem jedną parę w sklepie po 2 złote (moje ulubione sklepy). Materiał porównywalny do lidlowskich wyrobów. Czasem, przy okazji można zahaczyć o takie sklepy, mogą coś ciekawego mieć, bo wybierać się do sklepu 2zł konkretnie po bokserki raczej nie ma co ;).
Damian_Clut 17. 2018

Ja ostatnio zaryzykowałem i kupiłem jedną parę w sklepie po 2 złote (moje u …Ja ostatnio zaryzykowałem i kupiłem jedną parę w sklepie po 2 złote (moje ulubione sklepy). Materiał porównywalny do lidlowskich wyrobów. Czasem, przy okazji można zahaczyć o takie sklepy, mogą coś ciekawego mieć, bo wybierać się do sklepu 2zł konkretnie po bokserki raczej nie ma co ;).


W jakim sklepie?
arko11lut 17. 2018

W jakim sklepie?


Wszystko po dwa złote, tak się te sklepy nazywają. Jest tam wszystko i nic. Na przykład kupiłem też nóż za 90gr, 8 łyżek za też 90gr. W każdym mieście takie sklepy są.
najtańsze majtasy w marketach są po 3-5zł/sztuka a skarpetki od 1zł do 3zł za parę.
Polecam Auchan po taniości lub zamówić w necie.
Wojewódzki Kuba kiedyś opowiadał że nie opłaca się tracić czasu i wyrzuca codziennie parę, dwie skarpetek czy majtek a można też zbierać do wora i co miesiąc robić pranie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje