sty 17. 2023 (7 g, 53 min)
Hej pepperowicze,

Mam pytanie aplikacja umożliwia dodawanie alertów na określone słowa lub produkty a czy działa to w drugą stronę mogę jakoś wykluczyć żeby np. Nie pokazywały mi się okazję gier na Xbox?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

21 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jak by te tysiące użytkowników dodało sobie po 10-100 słów kluczowych, które chcą usunąć z widoku, to zajechali by serwer..
  Teoretycznie można by to zrobić po stronie klienta (kodem JS), ale wtedy jedna podstrona miała by np 20 okazji, druga 5.
  Ale... wydaje mi się, że wtyczka utworzona przez jednego z użytkowników daje takie możliwości:
  github.com/Pep…ker
  Avatar
  Autor
  Świetne jednak tylko dla strony a ja głównie z appki korzytam.
  Skoro filtry na zainteresowania działają czemu to samo dla wykluczeń zabiło by serwer?
 2. Avatar
  nie, bo właściele strony nie zarobią
 3. Avatar
  Autor
  Trochę się off top z tego wątku zrobił, przeczytałem FAQ i rzeczywiście linki afiliacykne jak i konta partnerskie i okazję sponsorowane są dozwolone ale system oceniania jest nie modyfikowany więc jeśli oferta jest słaba to będzie zimna więc zamysł działania pozostaje niezmieniony a zarabic jakoś muszą.

  Ale to nie zmienia faktu że możliwość wykluczania tylko by pomogła i dała lepsze dopasowanie serwisu do użytkowników bo np. Oferty na xboxa mnie totalnie nie interesują wiec po co mi się mają wyświetlać skoro i taki nie skorzystam co najwyżej zminusuje
  Avatar
  Masz nową zakładkę: Dla Ciebie

  Przy czym nie widzę jej jeszcze w apce. (Edytowano)
 4. Avatar
  Autor
  Jakie strony? Przecież na pepperze nie ma sponsorowanych okazji wszystko to społeczność :/
  Avatar
  A myślisz, że jak zarabiają? Są reflinki. Wystarczy spojrzeć na URL lul
 5. Avatar
  powinno byc a nie ma, na amazon co chwile jakis misiu wrzuca winyle (ile januszy sie tym podnieca?) albo klocki LEGO itp itd. Wiem ze niektorzy szukaja ale bym kilka slow zablokowal i nie dostawal powiadomienia o winylu na amazonie. Widac tu sie firmie pepper nie chce zainwestowac.
  Avatar
  Autor
  W sumie nasze zaangażowanie w ten portal jest największą korzyścią dla nich więc im lepiej dostosowane filtry tym większa szansa że będziemy dłużej tu siedzieć i dzięki temu mogę też lepsze powiadomienia wysyłać
Avatar