[Blik] Loteria blikomania

1
maj 11. 2018
Jest to akcja chyba lepsza niż baton za płatność blikiem więc czemu by nie wziąć udziału.
Okazja ma charakter informacyjny. Jeśli wybiega poza regulamin peppera - admini wiecie co macie dobić

Należy zarejestrować się na blikomania.pl i użyć blika. W zamian jest szansa dostać nieco hajsu ✌️

  • co tydzień 100 nagród o wartości 100 złotych,
  • co tydzień 10 nagród o wartości 1000 złotych,
  • i na koniec nagrody głównej – 100 000 złotych!

Oczywiście pełne szczegóły w regulaminie na stronie. Gdzie "haczyk"? Wyrażamy zgody na być może bombordowanie nas ofertami bankowymi więc jest to okazja TYLKO dla kumatych osób o niebywale wysokim IQ niezbędnym do opanowania funkcji blokowania połączeń i sms lub też pisemnego wycofa nia zgody zgodnie z punktem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Standard Płatności sp. z o.o. (PSP) moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług PSP (po zakończeniu Loterii) oraz współpracujących z PSP banków, agentów rozliczeniowych i akceptantów (w trakcie i po zakończeniu Loterii), w tym profilowania w celu poznania moich potrzeb. Możesz wycofać zgodę w każdej chwili poprzez wysłanie do nas zgłoszenia mailem na adres: [email protected] lub listownie na adres PSP. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem."
A można i (UWAGA) nie wyrazić tej zgody bo nie jest obowiązkowa a przynajmniej system nie wymaga do wysłania zgłoszenia
Dodatkowa strona z informacjami i regulaminem loterii: mbank.pl/ind…ia/.
Aktualizacje społecznościowe
BLIK OkazjeRóżne
1 Komentarz
Przeczytałem regulamin. Rozumiem to tak, że jeśli będzie np 1001 zarejestrowanych to będzie 9999 możliwości na wylosowana liczbę odpowiadającą danemu użytkownikowi (Wtedy po 1 piłeczce z czterech urn). Jeśli wylosuja numerek którego nikt nie ma to biorą hajs dla siebie, a nie losują do momentu aż się zgodzi z czyimś numerkiem zarejestrowania. Nikt losowania nie pilnuje. Zdaje mi się, że to tylko wyciąganie danych osobowych;)
Znaczy maila i nie wiem co tam jeszcze się podawało xd
Edytowane przez: "bialko" maj 11. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje