Błąd ładowania oclean one

8
lis 6. 2019
Czy ktoś z Was miał problem z ładowaniem Oclean? Mam Oclean One od ok 1,5 roku i po wrzuceniu na ładowarkę albo nic się nie dzieje, albo dostaję komunikat "Abnormal charging. Please check the charging circuit."
Da się z tym coś zrobić?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
8 Komentarzy
Pokaż zdjęcie szczoteczki od dołu i ładowarki.
zaraz wrzucę foto, ale jeśli chodzi o styki to czyściłem. Teraz przestała mówić cokolwiek
U mnie podobny problem. Załapuje na chwile jak się ją dociśnie do ładowarki ale jakoś nie widzę trzymania tej szczoteczki przez tyle czasu
kajteu10/11/2019 16:45

U mnie podobny problem. Załapuje na chwile jak się ją dociśnie do ład …U mnie podobny problem. Załapuje na chwile jak się ją dociśnie do ładowarki ale jakoś nie widzę trzymania tej szczoteczki przez tyle czasu


Nie wiem na jak długo, ale naprawiłem. Niby te styki były czyste, ale chyba nie do końca. Może mało finezyjne rozwiązanie, ale jak opętany pocierałem dupką od szczotki po wykładzinie i załapała.
Widocznie ten metal łapie jakieś słabo przewodzące zabrudzenia albo się tak utlenia. W końcu to tylko 5V, więc potrzebuje konkretnego przewodzenia żeby załapać.
LordGym11/11/2019 20:46

Nie wiem na jak długo, ale naprawiłem. Niby te styki były czyste, ale ch …Nie wiem na jak długo, ale naprawiłem. Niby te styki były czyste, ale chyba nie do końca. Może mało finezyjne rozwiązanie, ale jak opętany pocierałem dupką od szczotki po wykładzinie i załapała. Widocznie ten metal łapie jakieś słabo przewodzące zabrudzenia albo się tak utlenia. W końcu to tylko 5V, więc potrzebuje konkretnego przewodzenia żeby załapać.


U mnie niestety nie pomogło. Jakieś pomysły co można z tym zrobić? Czy już tylko wymieniać na nową?
kajteu20/11/2019 10:25

U mnie niestety nie pomogło. Jakieś pomysły co można z tym zrobić? Czy już …U mnie niestety nie pomogło. Jakieś pomysły co można z tym zrobić? Czy już tylko wymieniać na nową?Przed wymianą napisałbym na ich e-mail serwisowy. W drugiej kolejności może jakiś znajomy elektronik? Stosunkowo łatwo powinna się dać rozebrać. Ta część ze stykami (od srebrnej obręczy) jest po prostu wciskana w korpus.
Zmien ladowarke na wolniejsza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst