BLACK FRIDAY W AUCHAN!!! KOSMICZNA OBNIŻKA NA SMARTPHONE!

6
Lokalnielis 23. 2017
Dla wszystkich szukających okazji czarno-piątkowych w Polsze - promocja, która mam nadzieję uzmysłowi wam jak wielki żartem jest u nas BLACK FRIDAY...

1456727496-1511438943.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Co to wgl za model?
Edytowane przez Moderatora: "nie obrażamy!" lis 23. 2017
Polski_Przedsiebiorcalis 23. 2017

no nie opluj sie tym SMARTPHONE. Co to wgl za model?


I pytanie do adminów - czemu moja okazja została zdegradowana do dyskusji? Dlaczego nie mogę dostać miliona minusów za kiepskie promo jak wszyscy inni? Co to za podwójne standardy? Od teraz wy decydujecie czy okazja to okazja?
Edytowane przez Moderatora: "poprzedni komentarz usunięty" lis 23. 2017
bysiu3lis 23. 2017

I pytanie do adminów - czemu moja okazja została zdegradowana do dyskusji? …I pytanie do adminów - czemu moja okazja została zdegradowana do dyskusji? Dlaczego nie mogę dostać miliona minusów za kiepskie promo jak wszyscy inni? Co to za podwójne standardy? Od teraz wy decydujecie czy okazja to okazja?W tym przypadku "okazja" może być usunięta jako spam lub ewentualnie przerzucona do Dyskusji jako ciekawostka.
zorkalis 23. 2017

W tym przypadku "okazja" może być usunięta jako spam lub ewentualnie pr …W tym przypadku "okazja" może być usunięta jako spam lub ewentualnie przerzucona do Dyskusji jako ciekawostka.


A czemu okazje na których ewidentnie ktoś próbuje oszukać klientów nie są tak rygorystycznie usuwane?
bysiu3lis 23. 2017

A czemu okazje na których ewidentnie ktoś próbuje oszukać klientów nie są t …A czemu okazje na których ewidentnie ktoś próbuje oszukać klientów nie są tak rygorystycznie usuwane?o jakich okazjach mówisz?
zorkalis 23. 2017

o jakich okazjach mówisz?


Np. "Timbalandy" z dziś. Wisiały tak długo że ktoś to kupił.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy