Opublikowano 27 października 2023

Black Friday materace

Cześć wszystkim, szukam fajnych ofert na Black Friday - dokładnie chodzi o jakiś spoko materac i dodatki (fajnie by było znaleźć poduszki do kompletu). Zazwyczaj to trochę kosztuje, dlatego dobrze by było coś trafić na promocjach. Jak przeglądam, niedużo ofert jest aktualnie tu aktywnych.
Jakieś rekomendacje, co polecacie? Może rzuciły wam się w oczy jakieś oferty warte uwagi? Będę bardzo wdzięczna
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika RXXXS
  Podpinam się pod temat, też chętnie bym skorzystał z jakichś promocji, ale zastanawiam się skąd można wiedzieć czy materac zakupiony przez internet nie będzie zbyt twardy albo zbyt miękki. Każdy ma inne preferencje, np w ikei można się przymierzyć i położyć itp zobaczyć czy twardość odpowiednią. A jak w przypadku zakupów przez internet?
  Awatar użytkownika Kikikika
  ..w sklepach materacami tez mozesz się kłaść do woli
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  Może to zboczenie zawodowe, ale takie pytanie z nowego konta pachnie marketingiem szeptanym. Zaraz wpadnie ktoś z trochę starszym kontem i poda link do konkretnej firmy albo ładnie w samych superlatywach opisze jakąś markę.
  Wstawek o materacach kilka było i wystarczy poczytać komentarze. Promocje zawsze jakieś są - kwestia, czy opłacalne.
 3. Awatar użytkownika Kikikika
  Nie wiem czy jest sens czekać na black friday. Jak kupowałem swoj to najpierw wybrałem w sklepach, który mi pasuje, a później wyslalem kilka maili do różnych sklepów z zapytaniami o wyecene. Trochę ponegocjowalem i wyszło i -30%
Awatar użytkownika