Biedronkowa dieta na 2 obiady

20
paź 11. 2017
Zawsze w biedronce -

Kilogramowa Pizza apetito za 7,99 zł + cola original 2,35 za 2 litry co daje nam obiad za ~10 złotych!

ALE TO JEST OBIAD NA DWIE PORCJE, więc za 1 obiad wychodzi około ~ 5 złotych!!!!!

Chyba że ktoś lubi jeść, to taką pizzą można się najeść tanio i dobrze.

Polecam!

55928.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Polecam Czokoszoki...
tą pizze mozna w promo kupic za 5.99 a butelke te coli za 1,75 wiec nie naciagaj ludzi. Pewnie pracujesz dla biedronki!
20 Komentarzy
Ty tak na serio xDD?
Tanio ok ale niedobrze
Miesiąc takiego jedzenia i odwiedzisz szpital chłopaku.
8 zeta? Bywało taniej...nawet 6.
Ale ale ale tego nie idzie jeść. Pseudo pizza. Dramat.
Polecam Czokoszoki...
McDonald okazję? Na niezłej bombie pisana oferta xD
tą pizze mozna w promo kupic za 5.99 a butelke te coli za 1,75 wiec nie naciagaj ludzi. Pewnie pracujesz dla biedronki!
Autor
emcepaź 11. 2017

Ty tak na serio xDD?


Można sobie skroić cebulę na wierzch, to lepiej smakuje
No co wy, pizza warta swojej ceny raz na jakiś czas da radę zjeść
I to wg ciebie okazja na Peppera?! Leci minus.
długo pożyjesz...
pizza ma rok ważności do 2013 jakbyście nie zauważyli
Autor
Truskawka21paź 11. 2017

pizza ma rok ważności do 2013 jakbyście nie zauważyli


ojejku, to tylko obrazek poglądowy.
2 szklanki mąki najlepiej dedykowanej do pizzy czyli 00
odrobina oliwy, soli, cukru, drożdży i wody. w 10 minut zagniecie sie ciasto, przygotuje składniki...
i owszem nie będzie to 5zł. będzie 10 czy nawet 20
Ale pizza będzie taka jak się lubi, z takimi właśnie składnikami, będzie zdrowsza no i można się pochwalić. Przed panną czy kumplami.
Owszem w mikroweli się nie da, ale do tego tutaj ciężko cokolwiek porównać.

Pizza warta swojej ceny jak to ktoś powyżej skomentował....Myślę że jest w błędzie.
bo ani to pizza ani warte tej kasy
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.
Ciasto jest dobre w tej pizzy, chyba najlepsza z wszystkich mrożonych na rynku. Zjadłem kiedyś taką na raz i cały dzień chodziłem pełny
Kochani, to już jest wyższa szkoła cebuli. Zaraz Cię zwerbuję do partii i będziemy walczyć z podatkami, aby każdego było stać na kilka takich zestawów obiadowych!
Pete67paź 11. 2017

2 szklanki mąki najlepiej dedykowanej do pizzy czyli 00 odrobina oliwy, …2 szklanki mąki najlepiej dedykowanej do pizzy czyli 00 odrobina oliwy, soli, cukru, drożdży i wody. w 10 minut zagniecie sie ciasto, przygotuje składniki...i owszem nie będzie to 5zł. będzie 10 czy nawet 20Ale pizza będzie taka jak się lubi, z takimi właśnie składnikami, będzie zdrowsza no i można się pochwalić. Przed panną czy kumplami.Owszem w mikroweli się nie da, ale do tego tutaj ciężko cokolwiek porównać.Pizza warta swojej ceny jak to ktoś powyżej skomentował....Myślę że jest w błędzie.bo ani to pizza ani warte tej kasy



a można gdzieś kupić gotowe ciasto (placek)?
galapaź 11. 2017

a można gdzieś kupić gotowe ciasto (placek)?


blaty do pizzy.
ale też możesz kupić gotową mieszankę. wyrabiasz z wodą i gotowe
galapaź 11. 2017

a można gdzieś kupić gotowe ciasto (placek)?



Radze podpytac w pizzeriach ktore masz np w okolicy, wiem ze w niektorych normalnie sprzedaja porcje ciasta wyrobionego juz do samodzielnego upieczenia. W supermarketach rowniez da sie kupic ale to konserwowany syf na polepszaczach.
Edytowane przez: "goryl" paź 11. 2017
Te marketowe spody do pizzy to są na proszku do pieczenia i innych spuchlniaczach, a nie na drożdzach. Nie kupujcie tego. W kauflandzie mąka 00 "Basia" taka do pizzy kosztuje z 3,50zł za kilogram, a z kilograma będzie 5 "pitc". Drożdze do grosze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje