Biedronka - wycofanie produktu Bonitki z uwagi na zawarty alergen - dwutlenek siarki

4
paź 18. 2019
194293-rXUzu.jpgUwaga❗Zapoznaj się z treścią całego ostrzeżenia:
gis.gov.pl/zyw…dy/
?Zagrożenie:
W produkcie zbadanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono zawartość dwutlenku siarki powyżej 10 mg/kg, co wymaga stosownej informacji na opakowaniu dotyczącej obecności składnika alergennego. Na etykiecie produktu nie umieszczono odpowiedniej informacji dotyczącej obecności składnika alergennego – dwutlenku siarki. Spożycie produktu przez osoby z alergią na dwutlenek siarki i siarczyny może wywołać u nich reakcję alergenną.

?Zalecenia dla konsumentów:
Osoby z alergią bądź nietolerancją na dwutlenek siarki i siarczyny nie powinny spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu.
Klienci, którzy zakupili produkt „Ekstra chrupiące Bonitki z dodatkiem czekolady. Herbatniki maślano-kakaowe z dodatkiem czekolady” o numerze partii: L 147 mogą dokonać zwrotu w dowolnym sklepie Biedronka bez okazywania paragonu.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Dałbym plusa za Twoje alerty tutaj ale pod dyskusjami się nie da.
Plus
Nie lepiej było by trzymać te wszystkie alerty w jednej wielkiej megadyskusji? Można byłoby subskrybować nowe wiadomości i być bardziej na bieżąco
SprzedamOplaZa1MLN20/10/2019 13:02

Nie lepiej było by trzymać te wszystkie alerty w jednej wielkiej m …Nie lepiej było by trzymać te wszystkie alerty w jednej wielkiej megadyskusji? Można byłoby subskrybować nowe wiadomości i być bardziej na bieżąco


Dodaj autora do obserwowanych i dostaniesz to samo albo i lepiej, bo subskrypcji jest tyle, że ciężko je śledzić. Najlepiej gdyby była grupa do takich wrzutek.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst