Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Biedromarket "konkurencją" dla Biedronki i jej outletów. W Szczecinie ruszył nietypowy sklep

maj 2. 2021
Biedromarket oferuje szeroką gamę produktów i część z nich rzeczywiście pochodzi z Biedronki, są to np. maskotki z Gangu Słodziaków lub AGD marki własnej Biedronki - Hoffen. Największą popularnością cieszy się odzieżowa część asortymentu. Można w niej nabyć ubrania po 10 zł za sztukę.
Jeronimo Martins Polska podkreśla w komentarzu dla Money.pl, że nie ma nic wspólnego z Biedromarketem. Warto przypomnieć, że operator Biedronki zarządza siecią własnych placówek outletowych. Przez wiele lat sklepy funkcjonowały pod logo Towaroteka, a w lipcu 2018 r. ruszył pierwszy sklep pod szyldem Biedronka Outlet. Dziś pod jednym i drugim logo działa łącznie 18 sklepów outletowych.

Oprócz tego dyskonter należący do Jeronimo Martins prowadzi sprzedaż artykułów przemysłowych prosto z mobilnych "outlet trucków". To pojazdy, które krążą od sklepu do sklepu i stają na dłużej na parkingach pod nimi. Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści 15 palet towaru. Biedronka prowadzi także na parkingach przy niektórych sklepach (tzw. namioty wyprzedażowe).
Biedromarket nie jest odosobnionym przypadkiem - chociażby w Stargardzie znajduje się outlet Biedrromix. Sklepy nawiązujące nazwą do największej sieci handlowej w Polsce, choć zwykle nie posiadają profili na Facebooku ani stron internetowych, są obecne w sieci. Promują się na grupkach facebookowych, tam informują o cenach i dostawach.

źródło: wiadomoscihandlowe.pl/art…epu
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Dyskusje
Prześlij Komentarz