Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Bezpłatne kursy online na platformie NAVOICA

paź 26. 2023 (10 min)
navoica.pl/
Oferta edukacyjna serwisu jest stale rozszerzana i rozbudowywana. W serwisie dostępnych jest blisko 200 kursów przygotowanych przez różne uczelnie.


Oferta bezpłatnych kursów onlineW serwisie NAVOICA znajdują się bezpłatne kursy o różnym poziomie trudności z różnych dziedzin, m.in.: biznesu, zarządzania, ekonomii, finansów, pedagogiki, informatyki oraz socjologii. Niektóre z nich są dostępne w różnych językach.

Wśród najnowszych kursów są m.in.: „Wywiad i kontrwywiad gospodarczy – alfabet nowoczesnego przedsiębiorcy”, „Innowacje: odzież robocza i ochronna – nowoczesne rozwiązania i zasady certyfikacji” oraz „Process and product design in the conditions of Industry 4.0”.

Wszystkie kursy są dostępne na stronie NAVOICA.

Korzystanie z serwisuAby wziąć udział w kursie, należy zarejestrować się na platformie, a następnie zalogować. Po wyszukaniu interesującego kursu, wystarczy kliknąć przycisk „Zapisz się”, który jest widoczny na stronie z opisem i informacjami o kursie.

Kursy online składają się z: filmów, quizów, materiałów tekstowych, a wybrane z nich także z treści interaktywnych. Zostały przygotowane przez ekspertów oraz wykładowców z różnych uczelni.

Osoba, która ukończyła kurs, otrzyma zaświadczenie. Będzie można je pobrać na stronie i wydrukować.

gov.pl/web…ica
Źródło:
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika K_Klis
    Autor
    To miała być okazja nie dyskusja