Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI - NIEBEZPIECZNIK.PL za darmo

89
lut 27. 2019
Przy okazji pojawienia się oferty Lidla Plus wiele osób zastanawia się czy aplikacja która została tam udostępniona jest bezpieczna.

Aplikacja udostępniona w ofercie Lidl plus może budzić podejrzenie realnego zagrożenia jeśli pobierzecie ją z nieznanego źródła!

Jeżeli macie więcej takich dylematów przy codziennym korzystaniu z telefonu, komputera i innych urządzeń w sieci to polecam właśnie stronę niebezpiecznik.pl.

Ktoś może zarzucić mi że prowadzę tutaj darmową reklamę natomiast nie jestem w żaden sposób związane z niebezpiecznik.pl ale korzystam wraz z całą moją rodziną od pewnego czasu, obserwuje ich profil na Facebooku i dzięki temu czuję się dużo bezpieczniejszy i ostrożniejszy.

Zdarzyło mi się natknąć na oszustów lecz dzięki wiedzy którą uzyskałem z wrzucanych przez nich postów na Facebooka udało mi się uniknąć problemów.

Poza artykułami które udostępniają na swojej stronie internetowej i profilu na Facebooku prowadzą oni też szkolenia dla osób indywidualnych oraz Firm i jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany to sam znajdzie informacje.

Mam nadzieję że nie naruszam tutaj żadnego regulaminu ale oferta jest skierowana dla wszystkich internautów i za darmo można pozyskać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetkaRóżne
Najlepsze komentarze
Avatar
Usunięty50870
Kurde, a myślałem że jakaś promocja na szkolenie...
Poza niebezpiecznikiem jest jeszcze Sekurak.
89 Komentarzy
Bardziej do dyskusji to pasuje niż do okazji
Avatar
Usunięty50870
Kurde, a myślałem że jakaś promocja na szkolenie...
Poza niebezpiecznikiem jest jeszcze Sekurak.
Spokojnie, zgłosiłem już.
Pijany czy niespełna rozumu?
I tera Ciem zjemy!!! Om nom nom nom...
Edytowane przez: "AndrewWiggin" lut 27. 2019
A minisujcie... Macie szansę żeby dobre źródło wiedzy rozszerzyć to nie..
arkusz27/02/2019 21:25

Za co?


Za nic... Po prostu lubimy kogoś zjeść od czasu do czasu. Padło na Ciebie. Om nom nom nom.
Bartoszkowy27/02/2019 21:22

Bardziej do dyskusji to pasuje niż do okazji


Racja ale w ofercie Lidl plus jest realne zagrożenie , ludzie nie zdają sobie z tego sprawy!
CeeRIPe27/02/2019 21:27

Za nic... Po prostu lubimy kogoś zjeść od czasu do czasu. Padło na Ciebie. …Za nic... Po prostu lubimy kogoś zjeść od czasu do czasu. Padło na Ciebie. Om nom nom nom.


Mam to gdzieś...wystarczy że ja i moi bliscy są bezpieczni. Przygłupy niech tracą kasę i się dają okradać z danych
arkusz27/02/2019 21:26

A minisujcie... Macie szansę żeby dobre źródło wiedzy rozszerzyć to nie..


to nie wykop tylko portal z promocjami musku
marcin.elo27/02/2019 21:29

to nie wykop tylko portal z promocjami musku


Tak ale sporo osób z peppera nie korzysta z wykopu. Tak jak krypto waluty - ludzie kupowali bo sąsiad powiedział że panie zarobisz tysionce
Trzeba zacząc od tego, że aplikacja Lidl Plus wcale nie jest tzw. aplikacja "z nieznanego źródła" lecz normalna oficjalną aplikacja znajdująca się w Google Play z tym, że jeszcze nie jest udostepniona w Polsce, ponieważ program jeszcze oficjalnie nie został uruchomiony.
play.google.com/sto…one
TYPOWA PEPPEROWA BURZA
DO poprawnej rejestracji w aplikacji wymagane jest API Google Maps i nawet sklonowanie apki powoduje, że nie można się zarejestrować, bo nie wyświetlą się mapy sklepów.
Aplikacja jest w pełni zweryfikowana przez Google a cała ta afera świadczy tylko jaki poziom reprezentują niektórzy Pepperowicze.
Edytowane przez: "allium.sapiens" lut 27. 2019
arkusz1 min

Tak ale sporo osób z peppera nie korzysta z wykopu. Tak jak krypto waluty …Tak ale sporo osób z peppera nie korzysta z wykopu. Tak jak krypto waluty - ludzie kupowali bo sąsiad powiedział że panie zarobisz tysionce


Za wykop wstaw sobie ze 100 innych stron, masz dział Dyskusja to tam zakładaj takie tematy. Proste i logiczne. Tutaj są okazję, promocje, cebulowe oferty.
arkuszlut 27.

Komentarz usunięty


Pokaż go.
arkusz27/02/2019 21:27

Racja ale w ofercie Lidl plus jest realne zagrożenie , ludzie nie zdają s …Racja ale w ofercie Lidl plus jest realne zagrożenie , ludzie nie zdają sobie z tego sprawy!


Może by tak jakiś konkret?
Usunięty5087027/02/2019 21:22

Kurde, a myślałem że jakaś promocja na szkolenie... :(Poza nie …Kurde, a myślałem że jakaś promocja na szkolenie... :(Poza niebezpiecznikiem jest jeszcze Sekurak.


Ja tak samo
krzysztof.zet3 min

Może by tak jakiś konkret?


Baza wirusów programu Avast została zaktualizowana
Chłopie jak nie masz za ten wpis kasy to zamiast tej strony potrzebny jest tobie psychiatra. Ty chyba żyjesz w równoległej rzeczywistości. Wszystko co się poje.... peperek jest dla ludzi oszczednych, którzy lubią innych a nie dla osadzonych psycho....
Cebulaniebula27/02/2019 21:38

Chłopie jak nie masz za ten wpis kasy to zamiast tej strony potrzebny jest …Chłopie jak nie masz za ten wpis kasy to zamiast tej strony potrzebny jest tobie psychiatra. Ty chyba żyjesz w równoległej rzeczywistości. Wszystko co się poje.... peperek jest dla ludzi oszczednych, którzy lubią innych a nie dla osadzonych psycho....


Chłopie wejdź w link , przelec parę artykułów i powiedz mi co żeś stracił... W komentarzach z oferty Lidl plus ktoś wrzucił info o oszustwie żeby uważać na podobne rzeczy i ja odpowiedziałem że jak ktoś śledzi niebezpiecznika to wie takie rzeczy i pomyślałem że wrzucę to może akurat...ale nie tępy naród polski woli być okradziony... Tysiące właśnie takich przygłupów żeby zaoszczędzić 2 zł naraża się na ryzyko straty setek lub tysięcy ale według Ciebie ja mam problem..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst