Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI - NIEBEZPIECZNIK.PL za darmo

89
lut 27. 2019
Przy okazji pojawienia się oferty Lidla Plus wiele osób zastanawia się czy aplikacja która została tam udostępniona jest bezpieczna.

Aplikacja udostępniona w ofercie Lidl plus może budzić podejrzenie realnego zagrożenia jeśli pobierzecie ją z nieznanego źródła!

Jeżeli macie więcej takich dylematów przy codziennym korzystaniu z telefonu, komputera i innych urządzeń w sieci to polecam właśnie stronę niebezpiecznik.pl.

Ktoś może zarzucić mi że prowadzę tutaj darmową reklamę natomiast nie jestem w żaden sposób związane z niebezpiecznik.pl ale korzystam wraz z całą moją rodziną od pewnego czasu, obserwuje ich profil na Facebooku i dzięki temu czuję się dużo bezpieczniejszy i ostrożniejszy.

Zdarzyło mi się natknąć na oszustów lecz dzięki wiedzy którą uzyskałem z wrzucanych przez nich postów na Facebooka udało mi się uniknąć problemów.

Poza artykułami które udostępniają na swojej stronie internetowej i profilu na Facebooku prowadzą oni też szkolenia dla osób indywidualnych oraz Firm i jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany to sam znajdzie informacje.

Mam nadzieję że nie naruszam tutaj żadnego regulaminu ale oferta jest skierowana dla wszystkich internautów i za darmo można pozyskać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Najlepsze komentarze
89 Komentarzy
Prześlij Komentarz