sie 24. 2022
Witajcie, ostatnio mialem taka sytuację ze sklepem bestmilitary.pl na allegro, długo się zastanawiałem czy to tutaj wrzucać, ale ostatecznie chęć ochrony Was przed tym sklepem i postawa sprzedającego zaważyły.

1.03.2022 zakupiłem w tej firmie racje żywnościowe ARPOL. Kilka dni temu otworzyłem jedną z nich i okazała się zepsuta (załączam zdjęcie). Napisałem do sklepu z próbą wyjaśnienia i oczekiwaniem zwrotu pieniędzy za ten produkt. Na to otrzymałem odpowiedź "Dziękuję za wiadomość. Uważam, że taka informacja powinna trafić do producenta." Gdy napisałem, że to sprzedający odpowiada za produkt zostało mi zarzucone, że nie przechowywałem racji w odpowiednich warunkach (co oczywiście było nieprawdą - racja leżała w suchym i chłodnym miejscu w domu). Sprzedający zakończył wiadomość słowami: "Na tym kończę naszą rozmowę". Sprzedający odrzucił reklamację, zrzucając całą winę na mnie, pisząc, że nie ma pewności czy to racja z jego sklepu (sic!), a jeśli nawet to fetor byłby wyczuwalny wcześniej, a poza tym na pewno źle ją przechowywałem. Na tej podstawie można by odrzucić każdą reklamację.

Po tym na wszystkie moje dalsze wiadomości otrzymywałem odpowiedzi w stylu ";-)".

Nie polecam tego sklepu, szczególnie, ze na rynku jest spory wybór innych, lepszych. Ja już więcej u nich nie kupię.569719-pnLV1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje

5 Komentarzy