Bank z wpłatami obcych walut w gotówce na konto walutowe

wrz 20. 2023
Cześć, chciałbym się zapytać czy macie informację w którym banku Polsce istnieje możliwość wpłacenia różnych walut w gotówce na swoje konto walutowe? Jesli tak to mozecie cos polecić? W mBanku można wpłacać tylko USD, EUR i cośtam jeszcze, nie pamiętam już. Zależy mi na tym by była możliwość wpłacania jak największej ilości różnych walut jednak najbardziej na koronach norweskich, hrywnach i jenach. Mamy taki fajny bank w Polsce?
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika hykker
  W PKO BP masz możliwość otwarcia konta walutowego do konta, które tam masz. Do dyspozycji masz 9 walut: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HUF, a do tego możliwość podpięcia karty do konta.
  Hrywna jest prawie nic nie warta. 100 UAH to 11.70PLN. Jeny tez nie wiem czy ktoś ci przyjmie.
  Załóż sobie konto na Wise: wise.com/gb/…nt/
  Masz tam ponad 50 różnych walut.
  Awatar użytkownika MarekBanan1234567
  Autor
  Nie, nie chodzi o założenie konta walutowego, hrywna też wiem jak stoi. Pytam o bank w którym nie tylko można otworzyc konto walutowe ale też WPŁACIĆ na nie gotówkę w oddziale. Pytałem teraz w Alior i tez można tak wpłacić tylko EUR, USD i CHF (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Hrywna za duże ryzyko. Jen zbyt duża egzotyka. Proste jak drut.

  Swoją drogą ciekawe, czy w ogóle gdzieś w Europie można wpłacać jeny (Edytowano)
  Awatar użytkownika MarekBanan1234567
  Autor
  Hrywna to hrywna ale dla mnie idiotyczne jest to, że posiadając konto w banku w konkretnej walucie nie mogę tej tej waluty wpłacić do siebie w gotówce.