Banggood wysyłka z Czech

12
wrz 15. 2020
Witam.

Czy przesyłka Banggood z Czech ma jakieś dodatkowe opłaty w DHL?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
12 Komentarzy
Nie. Jak każda inna przesyłka w ramach EU, jest zwolniona ze wszelkich opłat.
azaber16/09/2020 04:05

Nie. Jak każda inna przesyłka w ramach EU, jest zwolniona ze wszelkich o …Nie. Jak każda inna przesyłka w ramach EU, jest zwolniona ze wszelkich opłat.


Dziękuję
@aero a czekasz na jakąś przesyłkę? bo ja już trochę czekam i nie wiem czy nie za długo. Kupowałem na banggood z wysyłką z czech
Ja zamawiałem golarkę.Według Banggood 5 września została wysłana i miała dotrzeć w 7 dni.Do dzis nie mam i możliwości trackingu również nie ma.
sokald16/09/2020 13:21

@aero a czekasz na jakąś przesyłkę? bo ja już trochę czekam i nie wiem czy …@aero a czekasz na jakąś przesyłkę? bo ja już trochę czekam i nie wiem czy nie za długo. Kupowałem na banggood z wysyłką z czech


Czekam na banggood.com/Enc…tml zamówiłem 13 września przez EU Priority Mail obecny status przesyłki: Ottendorf-Okrilla, Germany The international shipment has been processed in the parcel center of origin
liberator16/09/2020 14:22

Ja zamawiałem golarkę.Według Banggood 5 września została wysłana i miała do …Ja zamawiałem golarkę.Według Banggood 5 września została wysłana i miała dotrzeć w 7 dni.Do dzis nie mam i możliwości trackingu również nie ma.


Brałeś EU Standard Shipping?
Edytowane przez: "aero" wrz 16.
aero16/09/2020 15:14

Czekam na …Czekam na https://www.banggood.com/Enchen-BlackStone3-Pro-Electric-Razor-3D-Cutter-LED-Display-IPX7-Waterproof-Blocking-Protection-Type-C-Charging-Shaver-for-Mens-Gift-p-1587153.html zamówiłem 13 września przez EU Priority Mail obecny status przesyłki: Ottendorf-Okrilla, Germany The international shipment has been processed in the parcel center of origin Brałeś EU Standard Shipping?


Na 100 % nie pamiętam ale ja nie mam możliwości sledzenia
U mnie jest tylko coś takiego Package has been sterilized and shipped out.
aero16/09/2020 15:14

Czekam na …Czekam na https://www.banggood.com/Enchen-BlackStone3-Pro-Electric-Razor-3D-Cutter-LED-Display-IPX7-Waterproof-Blocking-Protection-Type-C-Charging-Shaver-for-Mens-Gift-p-1587153.html zamówiłem 13 września przez EU Priority Mail obecny status przesyłki: Ottendorf-Okrilla, Germany The international shipment has been processed in the parcel center of origin Brałeś EU Standard Shipping?ja co innego zamawiałem z czech. Zamówiłem 17 sierpnia, 18 sierpnia wysłano. Wybrałem EU Standard Shipping, przewidywany czas dostawy jest na 28 sierpnia i jeszcze nie doszło. Pisałem do chińczyka tydzień temu to mi odpisał, abym poczekał jeszcze 16 dni i że paczki do polski dochodzą 40 dni. Jak na razie to czekam na przesyłkę. Jak do tej pory nie miałem problemów z banggood mimo, że ludzie w komentarzach pisali o problemach z dostawą. Mam nadzieję, że dojdzie, ale na wszelki wypadek płaciłem paypaylem. Daj znać jak do ciebie dojdzie ta przesyłka, w sumie opinią o produkcie też możesz się podzielić.
@azaber@sokald@liberator
To się nacieszyłem przesyłką 76 km od mojej wsi.5109946-zDJEI.jpgCzy pomylili numer śledzenia Banggood czy dane moje bo żadnego powiadomienia od DHL nie miałem nie wiem co robić dalej.
Edytowane przez: "aero" wrz 18.
aero18/09/2020 19:19

@azaber @sokald @liberatorTo się nacieszyłem przesyłką 76 km od mojej wsi …@azaber @sokald @liberatorTo się nacieszyłem przesyłką 76 km od mojej wsi.[Obrazek] Czy pomylili numer śledzenia Banggood czy dane moje bo żadnego powiadomienia od DHL nie miałem nie wiem co robić dalej.


Dzwoń do DHL. Z kurierami, to różne przeboje potrafią być.
Chińczyk też różne jaja robi.Mój syn zamawiał mi bandy z Hiszpanii bo miało być w 7dni a się okazało że szły z Chin ponad miesiąc.
Moja przesyłka doszła wczoraj ale nadana w Berlinie a nie w Czechach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst