Zaktualizowano kwi 3. 2019 (Opublikowano kwi 3. 2019)
Wczorajsza promocja na wyjazd na wyspę Korfu (pepper.pl/pro…996) uświadomiła mi, że cała masa z Was prosiła mnie o mapkę, o której wspomniałem. Nie wiem, czy każdemu wysłałem, bo tych próśb było strasznie dużo. Dlatego postanowiłem mapę załączyć w osobnym wątku.
Tworzę ją już dłuższy czas, z pewnością kilka lat. Zaznaczam miejsca, które albo warto zwiedzić (szukając w internecie), albo sam zwiedziłem. Z pewnością jest to zapewne ułamek fantastycznych miejsc, ale chociaż jest zalążek . Mapa jest ciągle aktualizowana, wiec jakby ktoś chciałby się podzielić ciekawym miejscem, proszę o kontakt. Są tam zawarte ciekawe miejsca, plaże, punkty widokowe, atrakcje turystyczne oraz (zaznaczone jak ludziki podczas trekingu) szczyty korony polskich gór, tzn 28 szczytów w 28 pasmach gorskich (można o tym poczytać tutaj: pl.wikipedia.org/wik…ski) ; jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie
Gdy planuje jakiś wyjazd, to najpierw zerkam, co jest do obejrzenia w okolicy, a następnie pod te punkty organizuje noclegi. Metoda się sprawdza :). Mam nadzieje, że część z Was skorzysta z tej mapy podczas nadchodzących (i nie tylko) wakacji.

Link do mapy:
drive.google.com/ope…ing
150159.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje

28 Komentarzy