Automatyczne wyświetlanie "gorących" okazji?

Cześć Wam,
Ostatnio zauważyłem, że przy wchodzeniu na Peppera automatycznie zostaję przekierowany do pozycji "gorące". Wolałbym, aby po wejściu pojawiała się kategoria, którą wybierałem ostatnio, albo po prostu kategoria "nowe". Zgłaszałem już w tej sprawie "feedback", jednak nie dostałem żadnej odpowiedzi. Też tak macie? Wydaje mi się, że kiedyś "gorące" nie ładowały się automatycznie...

4 Komentarze

Dobrze Ci się wydaje ale tutaj feedback ma chyba "male" znaczenie - tzn nikt się nie przejmuje twoimi uwagami możesz spróbować napisać do Kaban albo Cad tylko używając @ przed nickiem.

Autor

@Kaban @Cad

edytor

@maru Cad informował o tym pod koniec sierpnia, zaraz po wprowadzeniu tej zmiany pepper.pl/pro…060 Na tą chwilę nie ma możliwości ustawienia wybranego działu/kategorii na głównej - prace trwają z tego co wiem.
@serfmen tak ci się tylko wydaje. Wszelkie uwagi są zawsze mile widziane i brane pod uwagę, jednak niektóre rzeczy są wprowadzane w celu ujednolicenia stron, a na pewno zdajesz sobie sprawę, że nie da się wszystkich zadowolić w 100%.

Autor

@Kaban
Ok, dzięki za odpowiedź. Fajnie by było gdyby strona po prostu zapamiętywała ostatnie ustawienie (przez cookies czy coś - nie znam się na tym niestety).

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Najlepsze dyskusje
  1. Jak usuwać alarm na słowa kluczowe22
  2. Darmowe zakupy w Biedronka1314
  3. Brak oznaczenia CE na towarze z Chin1020
  4. Moderowany komentarz11

  Zobacz więcej dyskusji