paź 29. 2021
Ahoj,
szukam małego telefonu z dużymi możliwościami... obecnie te dwa telefony są w tej samej cenie. Ryzykować i brać Asusa czy iść w nudnego i przeładowanego Samsunga? A może jest coś jeszcze na rynku o podobnych gabarytach (apple opdada)?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj
8 Komentarzy
 1. Avatar
  Ja bym szedł w Samsunga, myślę że zdecydowanie łatwiej z serwisem w Polsce, bo rzeczy typu uszkodzony ekran są w stanie zrobić od ręki w serwisie. Może przereklamowany, ale w sumie mam drugiego flagowego Samsunga, wpierw S8, teraz Note 10 plus i jestem zadowolony
 2. Avatar
  Lukill29/10/2021 07:36

  Ja bym szedł w Samsunga, myślę że zdecydowanie łatwiej z serwisem w Pols …Ja bym szedł w Samsunga, myślę że zdecydowanie łatwiej z serwisem w Polsce, bo rzeczy typu uszkodzony ekran są w stanie zrobić od ręki w serwisie. Może przereklamowany, ale w sumie mam drugiego flagowego Samsunga, wpierw S8, teraz Note 10 plus i jestem zadowolony


  Asus też ma serwis w Polsce, nie ma problemu z naprawami.
 3. Avatar
  Autor
  stark299129/10/2021 08:43

  Asus też ma serwis w Polsce, nie ma problemu z naprawami.


  Ogólnie bardziej przemawia do mnie Asus choć martwią mnie niektóre negatywne komentarze na temat płyty głównej, przegrzewania się, pracy baterii, słabej jakości rozmów... na peperze tez nie ma za dobrych głosów na temat Asusa.
 4. Avatar
  jatohalo29/10/2021 09:37

  Ogólnie bardziej przemawia do mnie Asus choć martwią mnie niektóre neg …Ogólnie bardziej przemawia do mnie Asus choć martwią mnie niektóre negatywne komentarze na temat płyty głównej, przegrzewania się, pracy baterii, słabej jakości rozmów... na peperze tez nie ma za dobrych głosów na temat Asusa.


  Moja siostra ma Zenfone'a 6 i padła jej płyta główna. Stąd wiem o serwisie Oprócz tego incydentu (który nie musi występować w innych modelach) telefon godny polecenia.
 5. Avatar
  Ja bym brał S21 ze względu na system ale póki co czekam aż lekko stanieje tak żeby kosztował +- 2500zł
 6. Avatar
  Ja byłem bardzo zadowolony z Zenfona. 3 duze aktualizacje i do tego Android One.
 7. Avatar
  Ten Asus ma oddzielny procesor graficzny?
 8. Avatar
  samsung ma zamuloną nakładkę która mnie irytuje ale aparat i stabilność jest ok
Prześlij Komentarz
Avatar