Aqara Smart camera G2- zabezpieczanie domu

4
kwi 9. 2019
Czy ktoś z Was już korzysta z nowej wersji Aqara Smart Camera G2?

151278-jlkJA.jpg
Myślę by zainstalować parę czujników z rodziny Aqara i taka kamerka z wbudowaną bramką, to chyba nie taki zły pomysł na początek.
Myślę/chciałbym stworzyć mały system do zabezpieczenia domu: czujniki ruchu, kontaktrony, czujniki zalania, temperatury.

czy może polecacie jakiś inny system? inną firmę?

Dzięki!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
A guzik. Nikt nie może raczej tego jeszcze mieć, bo od 26 marca w sprzedaży...
Ale może polecacie coś innego?
Pomyślałem tak samo. I od kamery zacząłem budowanie systemu. Aqara G2 przyszła do mnie wczoraj i po krótkich testach mogę powiedzieć, że spisuje się ok. Obraz jest ok, w ciemności widzi całkiem dobrze, alarmy przychodzą. Póki co zamierzam wykorzystywać ją jako elektroniczną nianię dla dziecka w nocy. Zobaczymy jak sobie poradzi z tym tematem.

Reszta czujników i żarówek w drodze z Aliexpress, więc funkcji bramki jeszcze nie sprawdziłem.
im_becyl23 g, 18 min

Pomyślałem tak samo. I od kamery zacząłem budowanie systemu. Aqara G2 prz …Pomyślałem tak samo. I od kamery zacząłem budowanie systemu. Aqara G2 przyszła do mnie wczoraj i po krótkich testach mogę powiedzieć, że spisuje się ok. Obraz jest ok, w ciemności widzi całkiem dobrze, alarmy przychodzą. Póki co zamierzam wykorzystywać ją jako elektroniczną nianię dla dziecka w nocy. Zobaczymy jak sobie poradzi z tym tematem.Reszta czujników i żarówek w drodze z Aliexpress, więc funkcji bramki jeszcze nie sprawdziłem.


Czy możesz już, po kilku dniach napisać jak Ci się sprawuje? Oraz gdzie i za ile kupiłeś
Na razie wrzuciłem w pudełko i czekam na resztę sprzętów (za ok 3 tygodnie się przeprowadzam i wtedy zainstaluję wszystko "na serio"). Kupiłem na Ali podczas urodzin, wyszło coś ok $36-$37.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst