Aplikacja STEPBET - zarabianie za spacerowanie

3
lut 12. 2018
Chciałbym wam przedstawić ciekawą aplikację w której dostajemy pieniądze za aktywność fizyczną, ale do rzeczy...
Aplikacja umożliwia zawarcie zakładu poprzez postawienia pieniędzy (zazwyczaj 40$), wyzwanie trwa np. 6 tygodni, co tydzień dostajemy dzienne limity kroków do wykonania i tak np. 4 dni w tygodniu 7 tyś kroków, 2 dni 9 tyś kroków i jeden dzień wolny. Pieniądze osób które nie wykonały zakładanej liczby kroków są dzielone pomiędzy pozostałych użytkowników. W rezultacie realnie po 6 tygodniach możemy wygrać od 10$ wzwyż, ale wygrywamy też zdrowie, bo nie ma nic bardziej motywującego (na pewno dla społeczności peppera) niż wizja utrata postawionych pieniędzy. Limity kroków są dostosowywane personalnie, dlatego nie bójcie się że dostaniecie nagle kilkanaście tysięcy kroków do wykonania. Wpłaty i wypłaty pieniędzy można bezproblemowo dokonać za pośrednictwem PayPala.

stepbet.com/

Recenzja: spidersweb.pl/201…tml
Aktualizacje społecznościowe
Rozrywka
3 Komentarze
Kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy, już widzę telefony twoich przeciwników na wytrzęsarkach do krwi które same nabijają wynik. Jak chce się poruszać czy mieć dobrą formę nikt mi nie musi z tego powodu zabierac pieniedzy.

Niemniej jednak ciekawy sposób na połączenie sportu z hazardem.
saglut 12. 2018

Kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy, już widzę telefony twoich przec …Kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy, już widzę telefony twoich przeciwników na wytrzęsarkach do krwi które same nabijają wynik. Jak chce się poruszać czy mieć dobrą formę nikt mi nie musi z tego powodu zabierac pieniedzy.Niemniej jednak ciekawy sposób na połączenie sportu z hazardem.


Wydaję mi się jednak że pomiar kroków w telefonie pochodzi z odczytu jego lokalizacji a nie mechanicznych mechanizmów. Poza tym nieuczciwe podejście do sprawy przez konkurentów nie oznacza utraty pieniędzy. Jak robisz swoje, nic nie stracisz. Hazard musi mieć czynnik losowości, tutaj jest wszystko w Twoich rękach, a konkretnie to w nogach.
Edytowane przez: "krzysztof_jarzyna" lut 12. 2018
Dobre ale ja mam opaaskę Xiaomi a ta nie jest wspierana, #xiaomigorsze?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje