Apka przypominajaca o piciu wody

13
paź 27. 2019
Polecicie coś? Na androida, fajnie by było jakby dodatkowo miała też inne bajery.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
13 Komentarzy
inne bajery, czyli - przypominanie o pójściu do toalety ?
stonkaziemniaczana27/10/2019 15:16

inne bajery, czyli - przypominanie o pójściu do toalety ?


Niepotrzebna dygresja. Sam nie wiem czego oczekuję, ale jeśli było by to coś w stylu przypominajki połączonej np. z licznikiem kroków, to było by super. Ale jeśli nie ma nic takiego to ok
Typowy przedstawiciel gatunku leniwców Wystarczy wejść do Sklepu i wpisać "woda" i Ci cała gromadka takich aplikacji wyskoczy.
stark299127/10/2019 16:19

Typowy przedstawiciel gatunku leniwców Wystarczy wejść do Sklepu i wp …Typowy przedstawiciel gatunku leniwców Wystarczy wejść do Sklepu i wpisać "woda" i Ci cała gromadka takich aplikacji wyskoczy.


Typowy przedstawiciel gatunku nie pomogę ale skomentuję. Pytam co polecacie, co używaliście i jest godne polecenia, zarówno jesli chodzi o zjadanie zasobów jak i o funkcjonalność. Pamiętam jak szukałem licznika kroków, 5 pierwszych apek nadawało się tylko na śmietnik.
Edytowane przez: "radioaktywnyodpad" paź 27. 2019
radioaktywnyodpad27/10/2019 16:25

Typowy przedstawiciel gatunku nie pomogę ale skomentuję. Pytam co p …Typowy przedstawiciel gatunku nie pomogę ale skomentuję. Pytam co polecacie, co używaliście i jest godne polecenia, zarówno jesli chodzi o zjadanie zasobów jak i o funkcjonalność. Pamiętam jak szukałem licznika kroków, 5 pierwszych apek nadawało się tylko na śmietnik.


Nawet gdybym używał i polecał to i tak musiałbyś ja zainstalować i sprawdzić czy spełnia Twoje potrzeby
stark299127/10/2019 16:36

Nawet gdybym używał i polecał to i tak musiałbyś ja zainstalować i spraw …Nawet gdybym używał i polecał to i tak musiałbyś ja zainstalować i sprawdzić czy spełnia Twoje potrzeby


Tak. Ale wyobraź sobie ze nie wiem, doradzasz się w sprawie słuchawek. Pytasz i otrzymujesz odpowiedz: wpisz w Google "dobre słuchawki". A następna odpowiedz to: nic nie pomogę, i tak musisz sam przetestować. Wiem ze to zupełnie nie ta skala problemu, ale jednak podobna zasada
radioaktywnyodpad27/10/2019 16:48

Tak. Ale wyobraź sobie ze nie wiem, doradzasz się w sprawie słuchawek. Py …Tak. Ale wyobraź sobie ze nie wiem, doradzasz się w sprawie słuchawek. Pytasz i otrzymujesz odpowiedz: wpisz w Google "dobre słuchawki". A następna odpowiedz to: nic nie pomogę, i tak musisz sam przetestować. Wiem ze to zupełnie nie ta skala problemu, ale jednak podobna zasadaInna skala.. bo słuchawki musisz kupić albo jechać do sklepu i posłuchać, a tutaj wystarczy wejść w Google Play i pobrać, a większość z tych apek pewnie i tak jest darmowa, więc jedyne co musisz poświecić to trochę czasu. Pewnie gdybyś w momencie założenia tego wątku zaczął szukać i pobierać aplikacje które Cie interesują już byś jakąś wybrał.
pawian_akrobata27/10/2019 16:58

Inna skala.. bo słuchawki musisz kupić albo jechać do sklepu i posłuchać, a …Inna skala.. bo słuchawki musisz kupić albo jechać do sklepu i posłuchać, a tutaj wystarczy wejść w Google Play i pobrać, a większość z tych apek pewnie i tak jest darmowa, więc jedyne co musisz poświecić to trochę czasu. Pewnie gdybyś w momencie założenia tego wątku zaczął szukać i pobierać aplikacje które Cie interesują już byś jakąś wybrał.


Zapewne tak, ale mi się nie spieszy bo jestem akurat w pracy, i planu nawodnienia teraz nie wdrożę. Fascynujące za to jest dla mnie to że już trzecia osoba wchodzi do tematu, o którym nie ma pojęcia, ale z ochotą się wypowiada żeby dokopać leniowi Wiesz co ja robię gdy widzę temat w dyskusji na którym się nie znam? Nie wchodzę tam.
radioaktywnyodpad27/10/2019 17:02

Zapewne tak, ale mi się nie spieszy bo jestem akurat w pracy, i planu …Zapewne tak, ale mi się nie spieszy bo jestem akurat w pracy, i planu nawodnienia teraz nie wdrożę. Fascynujące za to jest dla mnie to że już trzecia osoba wchodzi do tematu, o którym nie ma pojęcia, ale z ochotą się wypowiada żeby dokopać leniowi Wiesz co ja robię gdy widzę temat w dyskusji na którym się nie znam? Nie wchodzę tam.W sumie to przypadkiem kliknąłem w ten temat a co apki to wypróbuj Aqualert

Nie kupuj żadnych pro i innych pierdół bo po kilku tygodniach i tak nie będziesz potrzebować już żadnej aplikacji
Edytowane przez: "pawian_akrobata" paź 27. 2019
radioaktywnyodpad27/10/2019 17:02

Zapewne tak, ale mi się nie spieszy bo jestem akurat w pracy, i planu …Zapewne tak, ale mi się nie spieszy bo jestem akurat w pracy, i planu nawodnienia teraz nie wdrożę. Fascynujące za to jest dla mnie to że już trzecia osoba wchodzi do tematu, o którym nie ma pojęcia, ale z ochotą się wypowiada żeby dokopać leniowi Wiesz co ja robię gdy widzę temat w dyskusji na którym się nie znam? Nie wchodzę tam.


Ja tez wszedłem z ciekawości, i zgadzam się z tym co napisał "pawian"
Wybacz moje podejście ale naprawdę uważam, że najlepszy sposób to testowanie własnoręcznie, bo to jest tak jak z tymi słuchawkami - ktoś Ci poleci, a i tak nie masz pewności czy Ci się spodobają
„Przypomnienie i śledzenie wody” jak dla mnie najwygodniejsze
Ostatnio był za darmo Hydro coach pro. Mam i polecam
stonkaziemniaczana27/10/2019 15:16

inne bajery, czyli - przypominanie o pójściu do toalety ?


Moze taki bajer jak przypominanie o oddychaniu, jak to w tym kawale o blondynce
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst