Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Apka Biedronka Shakeomat - dzielenie się kuponami | XI 2022

paź 31. 2022
Zapraszamy na wątek grudniowy:
pepper.pl/dys…976

Ostrzeżenie od @Ola1 przed jajkami Kinder Joy! Te z trzypaków w promocji w apce. Sprawa będzie miejmy nadzieję badana.. jeśli kupiliście i macie takie dziurki w środku zgłaszajcie do sanepidu, żeby nikt tego nie zamiótł pod dywan i reklamujcie w Biedronce i innych.
pepper.pl/com…851
pepper.pl/com…370
593341_1.jpg
Ludzie wysyłajcie wiadomości prywatne zaraz po "wygraniu" oferty na pod postem! (trzeba odświeżyć stronę bo nie widać od razu) Bez tego nikomu nie przyjdzie powiadomienie na telefon (migająca dioda) co może znacząco opóźnić dostarczenie kodu lub wogóle nie dotrze bo ktoś nie zauważy prośby. Wtedy miejcie pretensje do siebie.
Instrukcja dla nowych gdzie wpisujemy kod karty jeśli takowy dostaliśmy - wprowadzamy go jak każdy inny produkt:

593341_1.jpgNiżej możecie przeczytać jak skorzystać z generatora kodów Romek.

Jest poniżej aktualizacja czarnej listy i także lista obserwowanych nominowanych. Zgłaszacie nowe podejrzane nicki @Blache - można teź na PW, choć lepiej oficjalną drogą by przyprzeć delikwentów oficjalnie do muru

Zachęcam do dzielenia się kuponami wylosowanymi w aplikacji Biedronka (Shakeomat i Tylko Dla Ciebie). Wystarczy wkleić screen kuponu, a numer karty lub nr telefonu ( w drugim przypadku nikt Wam nie ukradnie środków z Wirtualnego Portfela) można wysłać priv (niestety wysyłanie zdjęć priv nie działa, ale można wrzucić na hosting zdjęć/plików i wysłać link lub podać po prostu numer karty MB albo nr telefonu).

Prośba, aby zachowywać w miarę możliwości taki sam stosunek kuponów oddanych do pobranych, lub z przewagą oddanych.

Proszę w pierwszej kolejności pisać pod danym postem z zapytaniem o kupon a dopiero (chwilę) później na priv.

 • Przykładowy hosting zdjęć, aby wysłać zainteresowanemu linka do zescreenowanego kodu karty MB: imgbb.com

@Charon
Patrząc po komentarzach użytkowników z większą ilością kart MB, którzy oferują powielony ten sam artykuł nie z Shakeomatu, a dodatkowych promocji ważnych dłużej niż 24h, polecam na każdym koncie ustawić inny preferowany market - najlepiej w zupełnie innej części Polski. Sam od dłuższego czasu gram pięcioma tak skonfigurowanymi kartami i jeszcze nie zdarzyło się, żebym miał duplikat w ofertach z tej kategorii.

Poradnik co należy zrobić jeśli nie pokazują się powiadomienia dot. dyskusji / okazji:

1. Upewniamy się, że w dolnej części panelu z opisem dyskusji / okazji, zaznaczona jest opcja "Subskrybujesz".
2. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to należy przeanalizować ustawienia swojego konta na Pepperze pod względem tej kwestii, najlepiej zrobić to w wersji przeglądarkowej na komputerze.
3. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to w systemie Android należy przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> klikamy "Wymuś zatrzymanie" -> Pamięć i pamięć podręczna -> czyścimy pamięć podręczną i pamięć, następnie należy ponownie przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> na samej górze oczywiście musi być zaznaczona opcja "Pokaż powiadomienia" i dalej wybieramy co konkretnie nas interesuje, osobiście mam zaznaczone wszystkie możliwości.
4. Jeżeli powiadomienia nadal nie są wyświetlane to w systemie Android należy przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> klikamy "Wymuś zatrzymanie" -> Pamięć i pamięć podręczna -> czyścimy pamięć podręczną i pamięć, następnie należy ponownie przejść do Ustawień -> Aplikacje i powiadomienia -> wybieramy Peppera z listy -> Zaawansowane -> Bateria -> Ograniczenie działania w tle -> należy ustawić na opcję w stylu "Może zużywać energię w tle".

@Templar
W przypadku braku shakeomatu i kuponów tygodniowych, jeśli nie pomaga przelogowanie, reinstalacja, zmiana telefonu itp. można jeszcze spróbować całkowitego usunięcia konta (Więcej -> Profil -> Zarządzaj kontem -> Rezygnacja z udziału w programie Moja Biedronka), tracimy wtedy wszystkie dane - historia zakupów, fizyczne karty Biedronki przestają działać itd. Po ponownym założeniu konta wygenerowany zostanie nowy numer karty i u mnie ponownie pojawił się shakeomat i dodatkowy kupon tygodniowy.

Przy 1 koncie z takim problemem zrobiłem zgłoszenie do BOKu i nie ustalili póki co przyczyny, coś tam zrobili na początku, musiałem się przelogować, ponownie wyrazić zgody, ale to nie pomogło i teraz trwa dalsze sprawdzanie. Tak że usunięcie konta jest póki co szybszą opcją.


Offtopic: jak ktoś chce wygenerować kod karty MB w takich śmiesznych kwadracikach jak w apce, to ten kod nazywa się PDF417 i przed numerem karty należy dodać jedynkę i przecinek a po numerze sam przecinek np. 1,1234567890123,Zachęcam do dzielenia się kuponami wylosowanymi w aplikacji Biedronka (Shakeomat i Tylko Dla Ciebie). Wystarczy wkleić screen kuponu, a numer karty można wysłać priv (niestety wysyłanie zdjęć priv nie działa, ale można wrzucić na hosting zdjęć/plików i wysłać link lub podać po prostu numer karty MB).

Aktualizacje społecznościowe
Avatar
@Siajomi kto Ci dał takie pozwolenie? "Otworzyłam nowy watek, mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa."
Avatar
Darujcie sobie komentarze typu "kto ci na to pozwolił", bo to po prostu żałosne jest.
Ktoś wykupił licencję, abonament czy inny patent na dyskusję na pepper?

A tak żeby wszelkich dzbanów zaszachować, to przecytajcie to hehehe
pepper.pl/com…105

Tak bajdełej (gdyby kogoś przerastało przeczytanie kilku zdań), to pierwotny autor zezwolił na kontynuację w kolejnych miesiącach, jakby sam nie mógł założyć.
Więc hejterzy, dupa cicho
Avatar
*UWAGA! Proszę sprawdzajcie komu udostępniacie karty, zdarzają się osoby, które robią konto tylko na te grupę i wybierają naklejki/środki z portfeli*

Czarna lista II "Wielka reaktywacja":
1) Wizjon ( pepper.pl/profile/Wizjon )
pepper.pl/comments/permalink/10832427
2) Poldek17 ( pepper.pl/profile/Poldek17 )
pepper.pl/comments/permalink/10834166
3) karolina.majewskaIzG ( pepper.pl/profile/karolina.majewskaIzG )
pepper.pl/comments/permalink/10898799
4) Miloush ( pepper.pl/profile/Miloush )
pepper.pl/comments/permalink/10933602
5) pioters ( pepper.pl/profile/pioters )
pepper.pl/comments/permalink/10937661
6) Magda2 ( pepper.pl/profile/Magda2 )
pepper.pl/comments/permalink/11258141
7) rysiokuj ( pepper.pl/profile/rysiokuj )
pepper.pl/comments/permalink/11322141
8,) Szymon_WojcikjxA ( pepper.pl/profile/Szymon_WojcikjxA )
pepper.pl/com…180

☆ Lista będzie uzupełniana na bieżąco.
☆ Wszelkie reklamację należy zgłaszać do mnie lub innych "stałych" bywalców (mam nadzieje, że mnie poinformują) - jeśli się nie zgadzasz pisz śmiało, nie ma człowieka nieomylnego.
☆ Aby trafić na czarna listę należy nie zmienić swojego postępowania pomimo zwrócenia uwagi (i tylko wtedy). Każdy powinien dostać szanse na poprawę.
☆ Aby trafić na listę należy: systematycznie tylko brać kupony (nie licząc ponownego udostępniania kuponu z tej grupy) lub nieustannie niewykorzystywać zarezerwowanych kuponów lub udostępniać wykorzystane kupony lub być chamskim w stosunku do innych użytkowników na grupie lub z premedytacja wykorzystać wirtualny portfel/odebrać naklejki innego użytkownika bez jego zgody lub pisać "." i następnie edytować, żeby dostać kupon.

*UWAGA! Proszę sprawdzajcie komu udostępniacie karty, zdarzają się osoby, które robią konto tylko na te grupę i wybierają naklejki/środki z portfeli*

P.S.
osobiście udostępniam karty tylko użytkownikom z dłuższym stażem na pepperze lub takim, którzy udostępniali kupony przez jakiś czas. Autor kiedyś o tym wspominał: pepper.pl/comments/permalink/10366990 , cóż akurat o mnie, ale zamysł się zgadza
Avatar
Troszkę mi się przysnęło, ale dobrze, że czuwacie
Skomentuj

31137 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Koniec zbiórki.
  Jeżeli dobrze policzyłem wyszło 1582 naklejki a pluszaków mam już wybrane 29.
  Ola1 dostarczy mi swoje naklejki więc razem mamy 2282. Plus jeszcze może dostanę fizycznie naklejki od kogoś. Jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć czy te osoby się zdecydują wysłać.

  11547513_1.jpg11547513_1.jpg

  Dziękuję wszystkim tym którzy zdecydowali się przekazać swoje naklejki.
  Ja ze swojej strony mogę w następnym tygodniu przekazać wszystkie najlepsze kupony jakie będę miał tym co dali naklejki. Możecie pisać na pw co wam zarezerwować jak oczywiście będę miał.

  Kolega @Scofield17 zbiera z nami jeszcze i nie wiem ile uzbierał ale na pewno to jest potężna ilość. Więc e 2500 na pewno razem zebraliśmy.

  @Ola1 może w komentarzu jeszcze raz wkleić gdzie wysyłamy te Bystrzaki.
  Wyślę w następnym tygodniu. pokażę jeszcze zdjęcia przesyłek, żeby wszystko było wiarygodnie.
  Na zdjęciu wszystkie które udało mi się wybrać -29.
  Mam jeszcze na dwa Bystrzaki listy wyklejone.

  Listę dokładną kto dał postaram się zrobić jutro aby jeszcze raz podziękować tym którzy dali.

  Aha podziękowania jeszcze dla @Killerx98 za informację, żeby kasować dwa Bystrzaki na kartę. Dostałem tak sporo dodatkowych naklejek! (Edytowano)
  Avatar
  Drodzy kochani pepperowicze z @travollone wyślemy maskotki do Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań.

  Robią paczki dla Hospicjum dziecięcego w Gdyni Bursztynek. Prezenty dostają nie tylko dzieciaki, które spędzają tam ostatnie chwile życia, ale także ich rodzeństwo. W takich sytuacjach niestety te zdrowe dzieciaki są niejako poszkodowane, bo rodzice z wiadomych względów nie mają głowy do prezentów. W związku z tym hospicjum zapewnia im chociaż drobne podarunki, aby wprowadzić choćby trochę normalności w ciężkiej sytuacji dla całej rodziny.
 2. Avatar
  Autor
  @Bezpiecznik2 nie publikował dziś kuponów a wszyscy mu tak chętnie wszystko oddają... Bo "nie chce mu się trzepać"... i pyskuje. Dzięki za uwagę. Niech Cię prześwietli @Blache bo ja nie mam siły.. (Edytowano)
  Avatar
  Tobie się naprawdę nudzi Niewiasto. nie mata co robić w taki piekny wieczor?
 3. Avatar
  @Szymon_WojcikjxA - od początku bytności u nas tylko bierze i nic od siebie nie daje. Na zachęty do dzielenia nie reaguje. Moja przestroga dla oddających chętnie mu kupony
  Avatar
  Kolejny dej?
 4. Avatar
  11504435-eF8AV.jpgostrzegam przed tym postem, trzeba wpłacić 45 zł, żeby otrzymać kod na 50 zł (oczywiście w poście brak o tym chociaż słowa), nie ma sensu pisać na priv, kody rzekomo pierwotnie pochodzą od biedronki
 5. Avatar
  Pepperki uważacie na produkty eveline w promocji bo nie wchodzą 4 (2 gratis) produktu na kartę tylko rabatu je się 1 sztuka (Edytowano)
 6. Avatar
  Pakuje Bystrzaki . Jutro jadą w podróż do fundacji. Trochę to trwało. Ciężko było się z niektórymi fundacjami dogadać opisze to jak dostanę potwierdzenie że dostali.
  Fundacja mammarzenie.

  Mam jeszcze kody na darmowe wysyłki inpostem jakby ktoś miał bystrzaka z metką i chciałby wysłać na fundację to mogę przekazać kod.

  11752807_1.jpg
  11752807_1.jpg
  Świni było najwięcej 20 parę. Około 20 psów i 6 jabłek. Tych ostatnich specjalnie tak mało bo podobno najmniej popularne?

  11752807_1.jpg (Edytowano)
 7. Avatar
  Gdyby ktoś nie zaglądał tam jeszcze to serdecznie polecam dyskusję:
  pepper.pl/sha…093
  Są tam wszystkie kupony z gazetki "Czas na święta" a idelanie jest oszczędzić nawet złotóweczkę
 8. Avatar
  11704738-rH2OO.jpg
  Kupię to gdzieś taniej? (Edytowano)
  Avatar
  W gazetce czas na święta jest jeszcze kuponik na 4zł
  11707131-b0OGw.jpg (Edytowano)
 9. Avatar
  Kciuk dla Zarysu oraz dla darczyńców naklejkowych (jest to tylko lista moja, kolejność leciałem od tyłu w wiadomościach kopiowanie nicków).

  Lista powstała aby przy następnych akcjach mógł ktoś skopiować te nicki i zapytać się o naklejki. Dużo ludzi z tej listy dało ponieważ i tak by nie wykorzystali a poszły na szczytny cel. Myślę że warto im w następnej edycji przypomnieć :). ja w następnej edycji już raczej nie będę brał udział w zbiórce tylko oddawał naklejki także jest to lista dla następców.

  11557466_1.jpgOczywiście tutaj na pierwszych miejscach podziękowania dla współtowarzyszy zbierania.

  @Ola1 , która nie "gardziła" małą ilością naklejek jak ja i wybierała możliwe, że nawet więcej kart ode mnie tylko że wyszło mniej przy takich małych ilościach. Do tego nie ograniczała się do Peppera tylko na innych platformach szukała naklejek i dawała tam ogłoszenia o celu charytatywnym.

  @Scofield17 jako osobie, która oddała najwięcej naklejek swoich >400 i zbierała także bardzo małe ilości naklejek na kartach do tego stała do ostatniej godziny zbierania w sklepie do zamknięcia Biedronki.

  Pozdrawiamy także kasjera Marcina, który z chęcią wydawał tyle czasu naklejki na cel charytatywny.

  Naklejkodawcy:

  @kris1980 , @merych , @kruczi @cand, @Młody_Junak , @pfeffer, @Max5454 , @ImaGine099, @Grzegorz_Chrzan , @geos, @sytofala , @luciola, @Monika_PU2M , @Im_Taniej_Tym_Lepiej , @Karolina_zaczarowana,
  11557466_1.jpg - taki nick
  pepper.pl/profile/%E5%A4%A7%E8%A1%9B.%E8%A9%B2

  @Albkis1, @Berius, @Syg, @kmls, @MateuszKa11, @Maniok, @paloma87, @Dzasta77, @wenus007, @lanq, @Beastmilk, @lukas6661, @Deszcz_COOL, @Degustatoramator, @AdKlon, @ifeelsonumb03, @Fetus, @Matejko , @PLpablo, @ayashimai, @Hid, @fuchsiakate, @mlodyapollo, @fanfan, @spammer, @Aga_taa, @Quills , @Kacpri, @Forest_22
  @nigide , @browarQa , @Kasia_rydy
  Trochę ludzi chciało mi dać jeszcze naklejki ale były to małe ilości i musiałem odmówić bo nie byłem w stanie tego wybrać. Takie osoby były kierowane do scofield 17 i Ola 1.

  Proszę Jeżeli ktoś chciałby być zapisany na przypomnienie w następnej edycji że na pewno nie będzie zbierał naklejek i by chętnie a chciałby, żeby ktoś mu przypomniał napisał w komentarzu dodam do listy.
  Już pierwsze osoby się tak zgłosiły tylko chcą żeby im przypomnieć. (Edytowano)
  Avatar
  Dzięki, że poświęciliście kupę swojego czasu na to. Bardzo fajna inicjatywa, cieszę się że mogłem chociaż małą cegiełkę do tego dołożyć.
 10. Avatar
  Zainteresowani naklejkami: uprzejmie informuję, że od czwartku do końca wydawania naklejek (19.11) znowu dają dodatkową za świeży owoc/warzywo. Info z najnowszej gazetki
  Avatar
  Dzięki za informację:)
 11. Avatar
  😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡
  11529165-2S9Wc.jpg
  @krótkiszpic jako 1 napisał/ła o osełkę
  @siey199215 napisał o ser pleśniowy pod pretekstem dostania karty na której jest osełka i wykorzystał ten kupon, przez co @krótkiszpic miał tylko 1 w promocji

  Częstochowa Mościckiego!
  Avatar
  Każdy może założyć nowe konto i nawet nie będzie wiadomo kto to...
  Najlepiej było by aby nie "znakować" kuponów, a już napewno tych najbardziej obleganych...i może wklejać najciekawsze jakoś oddzielnie dla zmyłki
 12. Avatar
  11470359-56rKI.jpg11470359-WrZv1.jpg
  Avatar
  Poproszę fasolkę dla @dam_dam

  Poproszę chipsy dla @ika123 (Edytowano)
 13. Avatar
  Soki, masło i karma ciągle aktualne
  11572901_1.jpg11572901_1.jpg (Edytowano)
  Avatar
  @Seba-Lysy @graccz102 poszly kupony, ale widzę, że od siebie nic nie udostępniacie, a dużo bierzecie, nieładnie
 14. Avatar
  Przypominajek:

  Uwaga!
  @Kruzlakk nie realizuje kuponów i nie odpowiada na priv. (Edytowano)
 15. Avatar
  @Matkakotów
  Jest nowym kontem, nic nie daje innym ze swojej karty.
  Zwróćcie na to konto uwagę.
 16. Avatar
  Taki mały off top ale może komuś to info się przyda
  DZIS tylko w apce Delikatesy centrum jest Filet po 17.99kg max 2kg, a masło 200g 5,99 max 3 szt brak MWZ
  Avatar
  Jeśli by ktoś chciał z apki DELIKATESY CENTRUM, to mogę udostępnić.
  Wyżej wymienione artykuły.
 17. Avatar
  Autor
  @natmaj dlaczego dziś tylko bierzesz? A Twoje kupony to gdzie? Bo nie mogę się dokopać. Za taki pasożytniczy tryb trafisz pod osąd @Blache
  pepper.pl/pro…iew
  Edit. Zweryfikowalam poprzednie dni i wklejałaś kupony.. tylko dziś nic. Dodałam do obserwowanych. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  5 listopada coś zamieściła a dziś zero a kuponów sporo bierze... Zobaczymy jutro, pojutrze itd. Też miejcie oko.
 18. Avatar
  Taki mały off top ale jakby ktoś bym. Zainteresowany to ptasie mleczko Wedla wchodzą raczej wszystkie smaki 1+1 u mnie są jakieś smaki cynamonowe duble i sprawdzałam i wchodzą dwa za 9.99
  Avatar
  Skąd info? Gazetka?
 19. Avatar
  Moi drodzy, razem z przyjaciółmi bierzemy udział w Szlachetnej paczce. Jestem odpowiedzialna za zakup chemii dla "naszej rodziny". Jeśli ktoś ma i nie wykorzysta kuponu na proszki lub płyny do prania, płyny do płukania, płyn do mycia naczyń, domestosy i inne środki czystości to będę wdzięczna za podesłanie kuponu. Trzymajcie się ciepło
  Avatar
  11764151-NtabD.jpgTo mam jak chcesz?
 20. Avatar
  11531794-uLzrS.jpg11531794-nj65F.jpgNowe kupony z gazetki czas na święta
Avatar