Apk Pepper spamuje mi ofertami

13
paź 19. 2016
Mam zainstalowaną apk na androidzie, przynajmiej raz dziennie wysyła mi powiadomienia o jakiś ofertach, pousuwałem w ustawieniach powiadomienia, słowa kluczowe i wszystko co było do usunięcia, rozsyła spam nadal. Wylogowałem się w końcu, śmieci dalej przychodzą.
Co zrobić z tym badziewiem zanim odeślę ją w zapomnienie razem z tym coraz bardziej tandetnym gazetkowo-dyskontowym portalem..?
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
admin
@nowart jeżeli chodzi o powiadomienia push to spróbuj wyłączyć w ustawieniach aktywności/ alert słów kluczowych/ otrzymuj powiadomienia nowy alert dla słowa kluczowego.
Autor
Dzięki za chęć pomocy ale powtórzę: "pousuwałem w ustawieniach powiadomienia, słowa kluczowe i wszystko co było do usunięcia".
admin
nowartpaź 21. 2016

Dzięki za chęć pomocy ale powtórzę: "pousuwałem w ustawieniach powia …Dzięki za chęć pomocy ale powtórzę: "pousuwałem w ustawieniach powiadomienia, słowa kluczowe i wszystko co było do usunięcia".


OK, wiem, że opcja do wszystkich powiadomień push ma być najprawdopodobniej wyszczególniona jako oddzielna funkcja. Dowiem się jak to będzie wyglądać przy kolejnej wersji apki.
Podpinam się. Ja również dostaje codziennie powiadomienia o mało interesujących mnie ofertach. Wszedłem do ustawień appki i nie widzę opcji wyłączenia powiadomień. Aż dzisiaj rozważałem usunięcie aplikacji, ale pomyślałem, że wcześniej zajrzę tutaj. Jak to wyłączyć lub kiedy aktualizacja wyłączająca to?

Ja wyłączyłem powiadomienia push w ustawieniach androida dla tej apk I powiadomień brak
Edytowane przez: "karnimat" paź 26. 2016
Cadpaź 21. 2016

OK, wiem, że opcja do wszystkich powiadomień push ma być na …OK, wiem, że opcja do wszystkich powiadomień push ma być najprawdopodobniej wyszczególniona jako oddzielna funkcja. Dowiem się jak to będzie wyglądać przy kolejnej wersji apki.Podbijam, apk Pepper wysyła mi push. Brakuje tego wyszczególnienia, Jak czegoś się dowiesz, to napisz proszę.

Argumenty: Na chwilę obecną jestem gotowy skasować tą przydatną apk., co prawda częstotliwość zmalała, ale "out of control" występuje... Są też inne sposoby odreagowania na niechciane okazje. Polecam --> niech moc będzie z nami,
Edytowane przez: "zimny" gru 4. 2016
admin
Mam potwierdzone info, że w kolejnej wersji wszystko wróci o normy w tym temacie (będzie można wyłączyć powiadomienia push)
Autor
No to kolejne sprawy bo staje się to już z lekka drażniące:
1. dlaczego notorycznie widzę okazje lokalne skoro od zawsze mam je odznaczone?
2. dlaczego spamujecie mailami z niby słowami kluczowymi, które mnie interesują? co gorsza, wchodzę raz na jakiś czas w ustawienia "moje słowa kluczowe" i powiadomienia mailem a tam same - powtarzam SAME !! - pojawiają się jakieś mało interesujące mnie słowa, samo zaznacza się "poinformuj mailem" i rozsyła mi na ich podstawie spam. To już z lekka wk...jące przgięcie pały...
Autor
Nowa - coraz gorsza aplikacja mobilna - a problemy bez zmian. Nadal rozsyłane są natrętnie wiadomości push. Czy ktoś coś z tym w końcu zrobi czy trzeba jednak definitywnie posłać ten portal do śmieci... ?
Cadlis 21. 2016

Mam potwierdzone info, że w kolejnej wersji wszystko wróci o normy w tym t …Mam potwierdzone info, że w kolejnej wersji wszystko wróci o normy w tym temacie (będzie można wyłączyć powiadomienia push)


Ponawiam problem. I nie rozumiem dlaczego tak się dzieje? Ileż to zrobić żeby tylko słowa klucz były brane z tytułu okazji?
admin
Aconcaguacze 21. 2017

Ponawiam problem. I nie rozumiem dlaczego tak się dzieje? Ileż to zrobić że …Ponawiam problem. I nie rozumiem dlaczego tak się dzieje? Ileż to zrobić żeby tylko słowa klucz były brane z tytułu okazji?Jakie niechciane powiadomienia dostałeś?
Cadcze 21. 2017

Jakie niechciane powiadomienia dostałeś?Moje słowa klucz to PS4 i playstation
Teraz to już nie pamiętam, ale raz było coś z amazonu nie mające nic wspólnego z wyżej wymienionymi słowami.
Dzisiaj dostałem powiadomienie o deichmannie 50% (chociaż to akurat dobrze, że przyszło )
Edytowane przez: "TwojaStara" cze 22. 2017
admin
Aconcaguacze 22. 2017

Moje słowa klucz to PS4 i playstationTeraz to już nie pamiętam, ale raz by …Moje słowa klucz to PS4 i playstationTeraz to już nie pamiętam, ale raz było coś z amazonu nie mające nic wspólnego z wyżej wymienionymi słowami.Dzisiaj dostałem powiadomienie o deichmannie 50% (chociaż to akurat dobrze, że przyszło )


Mam potwierdzenie od naszego zespołu od apki, że dzisiaj to poprawili (alert słów kluczowych). Problem dotyczy użytkowników logujących się na kilku urządzeniach. Wyloguj się i zaloguj się ponownie na urządzeniu mobilnym.

Co do pozostałych powiadomień (np Deichmann) to są one wysyłane przez nasz zespół, jeśli trafią się ciekawe oferty, błędy itp. Możesz je wyłączyć w ustawieniach dezaktywując powiadomienia push.
Edytowane przez: "Cad" cze 22. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje