Zakończono

Aparat cyfrowy - Kompakt

3
wrz 23. 2015
Poszukuje aparatu cyfrowego który będzie tani, a przy tym zdjęcia będą ok. Nie jestem artystą, czasem w pracy potrzebuje udokumentować przebieg prac, zdjęcia też wykorzystywane będą na stronie internetowej.

Może ktoś coś polecić?

Czym taniej tym lepiej

Kategorie
  3 Komentarze

  Pepper

  @mateusz.barwiński Jeśli to mają być zdjęcia dokumentacyjne, to jednak musiałyby prezentować jakiś poziom. Kwestia budżetu - wiem, że czym taniej tym lepiej. Możesz poszukać czegoś używanego Sony RX100 mk I (jest naprawde rewelacyjny, ale to już około 1000-1100 nówk), lub jakiegoś Ca z serii G8/9/10/11 itp. To jest wyższa półka, ale prezentuje jakiś poziom.

  Jeśli chodzi o tanie aparaty, to tak naprawdę do 250zł to co się kupi będzie ok, byle nie testować jakichś medionów, mant czy innych technik. Na pewno w tej cenie dostaniesz Nikona L31.

  Autor

  Używka odpada, bo mam wziąć na fakturę. Póki co myślę o Nikonie S33, ma być używany na budowie a ten jest odporny na wodę, kurz, niewielkie upadki itp

  Pepper

  Rzuć okiem na Olympusy, serię Canon Ixus, oraz Fuji - robią też tego typu aparaty. Fuji chyba miało podobną cenę z GPSem wbudowanym
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst

   Najlepsze dyskusje