Zakończono

Aparat cyfrowy - Kompakt

3
wrz 23. 2015
Poszukuje aparatu cyfrowego który będzie tani, a przy tym zdjęcia będą ok. Nie jestem artystą, czasem w pracy potrzebuje udokumentować przebieg prac, zdjęcia też wykorzystywane będą na stronie internetowej.

Może ktoś coś polecić?

Czym taniej tym lepiej
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Pepper
@mateusz.barwiński Jeśli to mają być zdjęcia dokumentacyjne, to jednak musiałyby prezentować jakiś poziom. Kwestia budżetu - wiem, że czym taniej tym lepiej. Możesz poszukać czegoś używanego Sony RX100 mk I (jest naprawde rewelacyjny, ale to już około 1000-1100 nówk), lub jakiegoś Ca z serii G8/9/10/11 itp. To jest wyższa półka, ale prezentuje jakiś poziom.

Jeśli chodzi o tanie aparaty, to tak naprawdę do 250zł to co się kupi będzie ok, byle nie testować jakichś medionów, mant czy innych technik. Na pewno w tej cenie dostaniesz Nikona L31.
Autor
Używka odpada, bo mam wziąć na fakturę. Póki co myślę o Nikonie S33, ma być używany na budowie a ten jest odporny na wodę, kurz, niewielkie upadki itp
Pepper
Rzuć okiem na Olympusy, serię Canon Ixus, oraz Fuji - robią też tego typu aparaty. Fuji chyba miało podobną cenę z GPSem wbudowanym
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje