Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Anulowanie zamówienia Rtv Euro Agd

cze 6. 2020
Czy wie ktoś jak anulować zamówienie po odrzuceniu wniosku ratalnego a jeśli po tym kliknąłem w raty PayU ale wycofałem się w ostatniej chwili gdy było potwierdzenie "biorę raty i termin dostawy"?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  Maciej.Wojciechowski
  Jeśli doszło do zakupu ratalnego możesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zakupu towaru na odległość. Odsyłasz towar, pieniążki lądują na Twoje konto, spłacasz raty (najlepiej jednorazowo pełna kwotę)

  Swoją drogą, jeśli były to raty 0% to masz nieoprocentowaną pożyczkę, akcja popularna wśród Januszy i rat na allegro (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika stfpl
  stfpl
  Maciej.Wojciechowski07/06/2020 09:11

  Jeśli doszło do zakupu ratalnego możesz skorzystać z prawa odstąpienia od u …Jeśli doszło do zakupu ratalnego możesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zakupu towaru na odległość. Odsyłasz towar, pieniążki lądują na Twoje konto, spłacasz raty (najlepiej jednorazowo pełna kwotę)Swoją drogą, jeśli były to raty 0% to masz nieoprocentowaną pożyczkę, akcja popularna wśród Januszy i rat na allegro


  Słyszałem o takim burackim januszowaniu... a to nie wpływa czasem na przyznanie pożyczki, gdyby taki Janusz chciał wziąć?

  Nawet zastanawiam się czy wpłynie pozytywnie czy negatywnie