sty 19. 2023
Hej! Jakie macie doświadczenia z amso.pl? Zastanawiam się nad kupnem laptopa do użytku domowego i zaciekawiła mnie ich oferta. Do 1000pln można już coś fajnego znaleźć ale się waham.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Dla rodziny, znajomych i siebie samego kupiłem tam kilkanaście laptopów na przestrzeni ponad 11 lat. Wszystkie z odbiorem osobistym w salonie w Katowicach. Jeden miał na obudowie jakieś dziwne ślady (jak się potem okazało trudne do usunięcia z gumek/nóżek innego laptopa, który był przechowywany na nim), został wymieniony na inny egzemplarz bez najmniejszego problemu następnego dnia.
  Drożej niż u konkurencji, ale to pewny sklep. Można coś wymienić, dołożyć, przełożyć, dokupić.
  Poluję teraz na kolejnego laptopa dla siebie, mojemu zaraz minie 6 lat odkąd go używam I wiem, że kupię go właśnie w amso
 2. Avatar
  Amso to dość znana firma, która działa już kilka dobrych lat. Chyba największy gracz jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu poleasingowego.
  Myślę, ze bez obaw mozesz kupować, czytają tylko dokładnie opisy ofert bo czasami np dysk czy większą ilość ram jest dodatkowo płatna
 3. Avatar
  Amso..kupiłem tam kilkadziesiąt laptopów poleasingowych do firmy. Polecam
 4. Avatar
  Tylko większość laptopów ma naklejki spolszczajace, jak ci to nie przeszkadza to bierz.
  Avatar
  Teraz się już trafiają takie, które mają bardziej 'normalne' klawiatury.
  Poza tym używaną klawiaturę można kupić za kilkadziesiąt PLN na allegro i podmienić, jak ktoś bardzo chce.
 5. Avatar
  Kupiłem tam dwa komputery, wszystkie na chodzie, byłem w ich sklepie w Krakowie, duży ruch mieli.
 6. Avatar
  Również ich polecę. Kupiłem dwa komputery poleasingowe i żadnych problemów.
 7. Avatar
  Też patrzyłem i kupując elitebooka od prywatnej osoby dałem 450zl gdzie Amso grubo powyżej tysiąca. Wiadomo tak jest dodatkowo gwarancja roczna. Raczej drogi sklep ma majacy ceny nadal przed lat gdzie polesingi były bardziej opłacalne.
  Avatar
  Poza gwarancją, o której wspominasz, a która wynika z tego, że sprzęt jest sprawdzony i wyczyszczony (jeśli coś jest uszkodzone, zostaje wymienione, jeśli są większe uszkodzenia, sprzęt trafia jako dawca części dla pozostałych) kolejną zaletą zakupu w amso, albo innych (ale nie wszystkich) firmach jest to, że kupujesz jednocześnie licencję na system ponownie wprowadzony do obrotu (więc wycofany od pierwotnego właściciela tejże licencji). Dostajesz nową naklejkę z nowym numerem, nie ma żadnych problemów przy aktywacji. Jeśli kupuje się do firmy, albo chce się mieć wsparcie producenta systemu z innego powodu, to jest to argument nie do przebicia.
 8. Avatar
  Jest jeszcze luxtrade ale oni tylko sprzęt Apple mają
Avatar