sty 1. 2023 (5 g, 45 min)
Hej, chcę zamówić coś z amazon.pl ale naczytałem się takich opinii że włos się jeży na głowie i odechciewa się cokolwiek stamtąd kupować. Jakie są Wasze doświadczenia? Przesyłki dochodzą w jednym kawałku czy faktycznie czeka się miesiąc i trzeba potem przez tydzień błagać niepełnosprytną obsługę klienta o zwrot kasy?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

21 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie płać Blikiem tylko kartą to nie będziesz miał bólu głowy.
  Avatar
  Autor
  dzięki, akurat nigdy nie płacę blikiem ale to zawsze cenna rada
 2. Avatar
  Jeśli sprzedawca jest amazon A nie jakaś xylbuxen to wszystko Perfect.zamawialem wiele razy. Również porcelanę opakowaną w 3 pudła pianki etc . Żadnych uwag z mojej strony. Czas realizacji do 1 do 7- 8 dni, ale jest zawsze podany maksymalny. najszybciej dochodzą paczki jeśli masz prime.

  Sprawdzaj kto sorzedaje i kto wysyła. A jeśli nie amazon to sprawdź ta firmę czy ma opinie na Amazonie i ile ma opinii. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  sprzedawca to jakiś niemiecki sklep sportowy, wygląda legitnie niby, mają swoją stronę itp. czyli raczej spoko, czy koniecznie się trzymać tego żeby sprzedawcą był amazon?
 3. Avatar
  Wystarczy nagrywac otwieranie paczki wtedy masz bezproblemowy zwrot/wymiana jezeli cos jest nie tak. Zreszta to sie tyczy kazdego zakupu na odleglosc.
  Avatar
  Niby tak, ale z drugiej strony niech sklep nagrywa jak pakują . To już zaczyna robić się chore. A znajdą się tacy, którzy i tak będą próbowali podważyć Twoje nagranie ;). (Edytowano)
Avatar