Amazon.de Warehouse Deals - Telewizory

6
cze 23. 2020
Czy istnieje jakiś sposób aby kupić telewizor z Warehouse Deals z wysyłką do Polski? Sprawdziłem kilkanaście modeli i wychodzi, że zablokowana jest wysyłka do nas.
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
6 Komentarzy
Z ciekawości, aż sprawdziłem z kilkoma telewizorami i każdy z nich dał się wysłać do Polski. Sprzedawcą telewizorów które Ty próbowałeś, był Amazon, czy jakiś partner?
azaber23/06/2020 17:33

Z ciekawości, aż sprawdziłem z kilkoma telewizorami i każdy z nich dał się …Z ciekawości, aż sprawdziłem z kilkoma telewizorami i każdy z nich dał się wysłać do Polski. Sprzedawcą telewizorów które Ty próbowałeś, był Amazon, czy jakiś partner?


A jaki rozmiar? Tak, wszystkie były sprzedawane przez Amazona.
Pierwsze z brzegu. Największy miał 55"
Edit: sprawdziłem teraz 65" i też nie ma problemu z wysyłką do PL.
Edytowane przez: "azaber" cze 23.
4625989-6pXzf.jpgCiekawe, ja trafilem do tej pory tylko jeden powyzej 55 z wysylka do PL
Edytowane przez: "Jonnie" cze 23.
A możesz zarzucić linka, do takiego co Ci nie chcą wysłać?
Edit : A ok, są na screenie...
Edytowane przez: "azaber" cze 23.
Jonnie23/06/2020 18:14

[Obrazek] Ciekawe, ja trafilem do tej pory tylko jeden powyzej 55 z …[Obrazek] Ciekawe, ja trafilem do tej pory tylko jeden powyzej 55 z wysylka do PL


Właśnie sprawdziłem jeden z tych które masz na screenie i faktycznie, u mnie też brak możliwości wysyłki do PL. Nie wiem z czym jest to związane, że jedne wysyłają a inne nie. Może zadaj im pytanie? Ewentualnie poczekaj trochę, bo tam z wysyłka to sie potrafi zmieniać, że raz coś wysyłają do PL a raz nie. Ewentualnie możesz sporawdzić jak by wyszedł zakup i wysyłka przez pośrednika np maiboxde, chociaż nie wiem, czy przy tych gabarytach będzie to opłacalne. Sprawdzić jednak zawsze można.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst