Amazon.de: składany rower elektryczny 20 cali za ok. 2300 zł - warto ?

lut 9. 2023
Cześć wszystkim czytającym Otóż wczoraj udało mi się na Amazon.de zamrozić w koszyku rower składany rower elektryczny Argento Piuma S+ w, jak mi sie wydaje, przyzwoitej cenie ok.500 Euro. Niestety, w momencie publikowania okazji błyskawicznie została skorygowana do 1200 Euro więc nie było już co publikować . I teraz mam pytanie - czy znajdzie się może ktoś kompetentny potrafiący mi doradzić, czy brać ów sprzęt w tej cenie czy też nie ? W opisie załączam link do strony producenta bo próbując podpiąć link do Amazona otrzymuję komunikat o "banie dla takiego adresu" i jest to niemożliwe . Sprzedawcą jest oczywiście Amazon. Z pozdrowieniami. Piotr

argentobike.it/en/…k=1
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika yenfnbqee
  yenfnbqee
  Bierz Jak wyślą...

  Wygląda bardzo podobnie jak 'polski' ecobike (ale jednak są drobne wizualne różnice) kupiony w polskim sklepie w cenie zblizonej do tej poprawnej sugerowanej w Twoim przypadku. Dziewczyna ma trzy sezony i jest bardzo zadowolona, było kilka drobnych niedoróbek wynikłych przy składaniu w fabryce, zostały poprawione przez 'autoryzowany' serwis w Intersporcie, chociaż Ecobike nie zgodził się na naprawy w ramach gwarancji, kazał pakować rower w karton i wysyłać za 200 PLN do nich do 'fabryki' Po czym mieli oceniać, czy faktycznie jest to naprawa w ramach gwarancji i ewentualnie zwracać koszt przesyłki. Część została wykonana w ramach płatnego serwisu gwarancyjnego, w przypadku jednej rzeczy trzeba było zapłacić za użyte części - znaczy kilka PLN za specjalną podkładkę :D, robocizna poszła w ramach przeglądu Jest też kilka rzeczy nie do końca przemyślanych na etapie projektu (umiejscowienie naklejki / plomby gwarancyjnej na baterii, które zdziera się przy wkładaniu / wyciąganiu baterii, otwory na przewody i drenażowe w przestrzeni pod suportem, w której jest umiejscowiony 'prawie hermetyczny' sterownik, było jeszcze coś trzeciego, ale już nie pamiętam co).

  Poza tym rower bardzo fajny, aczkolwiek 'nowa' wersja softu nie pozwala na odblokowanie. Ale akurat mojej dziewczynie to nie przeszkadza. Poza tym wygodny, bardzo zwinny i regularnie jeżdżony No ale nie da się ukryć, jednak ciężki, silnik, bateria i te wszystkie mechanizmy do składania swoje ważą, jeśli człowiek chce to nosić np. po schodach. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Piotr_Pierwszy
  Piotr_Pierwszy Autor
  Bardzo dziękuję za obszerne naświetlenie tematu i pozdrawiam . Pooglądam sobie jeszcze modele ecobike ……