Opublikowano 29 lipca 2023

amazon.de oszustwo

Hej, mam nieprzyjemna sytuacje z niemieckim amazonem kupiłem telefon za prawie 300€ postanowiłem go odesłać- wszystko ok dzień po odesłaniu dostaje wiadomość o zamknięciu mojego konta z powodu innego konta które zostało zamknięte co jest abstrakcja ponieważ to moje pierwsze konto na amazon, amazon potwierdził, ze ich magazyn zweryfikował przesyłkę z telefonem ponad miesiąc temu!! na infolinii jestem olewany, e-mail ofm@amazon.de przestał odpowiadać na moje wiadomości, zostałem okradziony bo inaczej tego nazwać nie można. Straciłem już nadzieje na odzyskanie pieniędzy szarpie się z nimi już ponad miesiąc!! Macie jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Chargeback w banku jak płaciłeś kartą i niech się bujają
  Awatar użytkownika huberto0444
  Autor
  Niestety płaciłem blikiem
 2. Awatar użytkownika Jarek_Sl
  To się nauczysz, żeby nie płacić blikiem. Nie bez powodu na olx nie zapłacisz kartą. Postrasz ich policją, odczekaj i zgłoś oszustwo.
 3. Awatar użytkownika huberto0444
  Autor
  po 2 miesiącach szarpania się amazon nagle postanowił zwrócić pieniądze, właśnie otrzymałem zwrot
  Awatar użytkownika DziadekMróz
  Fajnie, że napisałeś i podsumowałeś. Daje to nadzieję innym poszkodowanym na pozytywne rozwiązanie sprawy i zastrzyk energii, żeby się nie poddawać
 4. Awatar użytkownika torentr
  Wyjaśni ktoś jak działa chargeback? Dlaczego bank musi mi niby zwrócić pieniądze za taką transakcję?
  Awatar użytkownika R0bert
  Chargeback to usługa - zabezpieczenie operatora karty płatniczej, są określone zasady i warunki kiedy można o taki wystąpić. Tu za dużo bank nie ma do powiedzenia bo całość opiera się o warunki operatora kartowego.
 5. Awatar użytkownika Tim_Gartner
  Hej, jak ostatecznie udało ci się to załatwić? Mam dokładnie taki sam problem. Nie odpisują na ofm i nie mogę się dodzwonić? Proszę podpowiez
  Awatar użytkownika Adi__
  zobacz post nizej...
Awatar użytkownika