Amazon.de darmowa wysyłka

6
lip 14.
hej, jakie macie sposoby na znalezienie zapychaczy do darmowej wysyłki i jak to teraz w ogóle wygląda?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
6 Komentarzy
Cześć, zapomniałem ci odpuść na PW.

Nie mniej ja wszedłem przez komputer na amazona w dział z książkami określiłem maksymalną i minimalną cenę i serialem po premierze. Tak znalazłem zapychacz.

Ale czy zadziała nie jestem pewien, gdyż ściągnęli mi kasę za słuchawki ale data wysyłki jest taka jak zapychacza, czyli maj2020. Zastanawiam się czy już teraz anulować zapychacz jeżeli już pobrali kasę to czy mogą jeszcze raz przed wysłaniem słuchawek gdy anuluje zapychacz?
stfpl14/07/2019 15:16

Cześć, zapomniałem ci odpuść na PW.Nie mniej ja wszedłem przez komputer na …Cześć, zapomniałem ci odpuść na PW.Nie mniej ja wszedłem przez komputer na amazona w dział z książkami określiłem maksymalną i minimalną cenę i serialem po premierze. Tak znalazłem zapychacz.Ale czy zadziała nie jestem pewien, gdyż ściągnęli mi kasę za słuchawki ale data wysyłki jest taka jak zapychacza, czyli maj2020. Zastanawiam się czy już teraz anulować zapychacz jeżeli już pobrali kasę to czy mogą jeszcze raz przed wysłaniem słuchawek gdy anuluje zapychacz?


ale pobrali kwote za sluchawki czy za sluchawki + zapychacz?
Frog14/07/2019 18:07

ale pobrali kwote za sluchawki czy za sluchawki + zapychacz?


Za słuchawki.
stfpl14/07/2019 18:28

Za słuchawki.


No i looz. Prawdopodobnie z tego co czytalem w najblizszych dniach czy kiedy tam miales termin wysylki sluchawek to powinni ci wyslac. I wtedy robisz anulowanie jak odbierzesz. Daj znac czy tak ci to poszlo..
Frog14/07/2019 20:38

No i looz. Prawdopodobnie z tego co czytalem w najblizszych dniach czy …No i looz. Prawdopodobnie z tego co czytalem w najblizszych dniach czy kiedy tam miales termin wysylki sluchawek to powinni ci wyslac. I wtedy robisz anulowanie jak odbierzesz. Daj znac czy tak ci to poszlo..


Właśnie w tym problem bo wysyłka jest planowana na maj:

2565334-FDM2L.jpg
Tak wiem data sie zmienia na ta dluzsza od tego drugiego przedmiotu...Ale powinni wyslac wczesniej sluchawki zgodnie z planem tak kiedys czytalem... A na kiedy widniala data gdy byly same sluchawki ???
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje