Amazon Warehouse Deals - gwarancja w praktyce

4
kwi 28. 2019
Hej,
chciałem się zapytać czy ktoś korzystał z "Europejskiej gwarancji" czy "rękojmi" na Amazon, przy produktach sprzedawanych jako używane.

Wiem, że można za darmo odesłać za darmo do 30 dni. Boję się jednak, że problemy mogą się pojawić później. Chcę kupić żelazo parowe, a one chyba mają to do siebie, że mogą się zakamienić. Co jeśli ktoś przede mną nie używał wody filtrowanej / destylowanej, a na mnie spadnie klątwa kamienia, to mam jakieś szanse odesłać to do nich na gwarancję?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
4 Komentarze
@maciek9991 Raczej nikt nie będzie go naprawiał - dostaniesz pełny zwrot/wymianę (pewniejsza jest pierwsza opcja). Reklamowałem produkty z WHD i zawsze były rozpatyrwane bez problemu.
Kaban4 min

@maciek9991 Raczej nikt nie będzie go naprawiał - dostaniesz pełny zw …@maciek9991 Raczej nikt nie będzie go naprawiał - dostaniesz pełny zwrot/wymianę (pewniejsza jest pierwsza opcja). Reklamowałem produkty z WHD i zawsze były rozpatyrwane bez problemu.


Okej, dzięki za info. W takim razie zamawiam
Możesz go zawsze na poczatek odkamienić. Najdelikatniejsze rozwiązanie to kwasek cytrynowy.
Janusz_Wonsik3 g, 25 min

Możesz go zawsze na poczatek odkamienić. Najdelikatniejsze rozwiązanie to k …Możesz go zawsze na poczatek odkamienić. Najdelikatniejsze rozwiązanie to kwasek cytrynowy.


Uuuu, dobry pomysł 💡
Tak czy siak lepiej wiedzieć czy mogę liczyć na jakąś gwarancję. A jeśli tak, to jak jest z jej skutecznością
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje