Amazon - uszkodziłem produkt, co robić?

39
kwi 6. 2020
Witam. Uszkodziłem smartfona, upadł mi z 30 cm uszkadzając szkło. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Sprzedawca był firmą zewnętrzną
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze

Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.
Edytowane przez: "holden" kwi 6.
39 Komentarzy
Bez dodatkowego ubezpieczenia nic nie zrobisz.
Najgorsze to, że nigdzie nie ma wyświetlaczy do tego Pixela. Są podróby z Chin za 550zł, których notabene nie ma na stanie

Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.
Edytowane przez: "holden" kwi 6.
holden06/04/2020 10:10

[Video] Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.


Śmieszkuj, Śmieszkuj aż cie to spotka xD
Gdyby ktoś był zainteresowany dalszym przebiegiem sprawy.
Wyświetlacz w Polsce to koszt około 550zł plus oczekiwanie z Chin, bo nikt nie posiada go na stanie. Naprawa w serwisu z których większość naprawiających Pixele ma lekko mówiąc słabe opinie to koszt około 750.
Generalnie porażka, gdyby ktoś kupował smartfona Googla nie ma do niego części, rynku wtórnego, NIC! Proponuje kupić najpierw etui i założyć grubą szybę a potem użytkować.
Miły Pan z ololicznego serwisu.zgodził się założyć wyświetlacz za 150zł, wyświetlacza nie posiada. Do mnie przyjdzie za 350zł z Chin pod koniec miesiąca (mam nadzieję).
Edytowane przez: "robson86" kwi 6.
Wyrzucic do smieci albo naprawic na wlasny koszt. Zadna gwarancja tego nie uwzgledni
Tak jak pisałem naprawa na własną rękę
robson8606/04/2020 12:22

Gdyby ktoś był zainteresowany dalszym przebiegiem sprawy.Wyświetlacz w Po …Gdyby ktoś był zainteresowany dalszym przebiegiem sprawy.Wyświetlacz w Polsce to koszt około 550zł plus oczekiwanie z Chin, bo nikt nie posiada go na stanie. Naprawa w serwisu z których większość naprawiających Pixele ma lekko mówiąc słabe opinie to koszt około 750. Generalnie porażka, gdyby ktoś kupował smartfona Googla nie ma do niego części, rynku wtórnego, NIC! Proponuje kupić najpierw etui i założyć grubą szybę a potem użytkować.Miły Pan z ololicznego serwisu.zgodził się założyć wyświetlacz za 150zł, wyświetlacza nie posiada. Do mnie przyjdzie za 350zł z Chin pod koniec miesiąca (mam nadzieję).


Jak przyjedzie wyświetlacz i założysz to daj znać. Jestem ciekaw jak z jakością. Szkoda, że Ci niefortunnie upadł, ale każdemu może się zdarzyć.
Na
holden06/04/2020 14:24

Jak przyjedzie wyświetlacz i założysz to daj znać. Jestem ciekaw jak z jak …Jak przyjedzie wyświetlacz i założysz to daj znać. Jestem ciekaw jak z jakością. Szkoda, że Ci niefortunnie upadł, ale każdemu może się zdarzyć.


Na pewno odezwę się w tym wątku. Azjata pisze, że towar oryginalny, ale to są Chiny. Generalnie nie ma za dużo tego towaru na ali. Dam znać
a pisales do oryginalnego serwisu producenta?

z ali to raczej nieoryginalny, dorobiony w chinach
leeloo06/04/2020 14:33

a pisales do oryginalnego serwisu producenta?z ali to raczej …a pisales do oryginalnego serwisu producenta?z ali to raczej nieoryginalny, dorobiony w chinach


Nie pisałem. W sumie napiszę do nich co mi na to odpiszą i dam znać.
A jaka wersja pixela? Ja bym szukal uzywki w kraju.
Mowca06/04/2020 15:36

A jaka wersja pixela? Ja bym szukal uzywki w kraju.


Pixel 4. Ale używka chyba nic nie da bo przy demontażu starej obudowy automatycznie zostaje ona uszkodzona - tak przynajmniej piszą. Odpisali mi, że mogę im wysłać telefon - serwis ze Stuttgartu.
robson8606/04/2020 16:10

Pixel 4. Ale używka chyba nic nie da bo przy demontażu starej obudowy a …Pixel 4. Ale używka chyba nic nie da bo przy demontażu starej obudowy automatycznie zostaje ona uszkodzona - tak przynajmniej piszą. Odpisali mi, że mogę im wysłać telefon - serwis ze Stuttgartu.


No w sumie tak moze byc bo jest dosc dobrze przyklejony do korpusu a sam lcd jest cienki... Cena 150zl za wymiane to dobra cena. Teraz tylko oby lcd pasowal i bym w miare ok.
Podsumowując koszty naprawy wyświetlacza:
-Polska: 750zł (-/+ transport) (nieautoryzowany serwis, więc mogą być części nieoryginalne, podejrzewam że będą nieoryginalne)
-Niemcy ok 1100zł (220 Euro) + koszty transportu w autoryzowanym serwisie. Oryginalne części Pytałem można im wysłać - Berlin.
- Na własną rękę: wyświetlacz nieoryginalny 350 zł z Chin ( oczekiwanie około 2 miesiące- mój wysłali tego samego dnia) - pytanie czy po drodze nie ulegnie awarii - dam znać. Naprawa Rzeszów u rzetelnego serwisanta 150zł , suma 500zł. Można próbować samego składać, więc tylko koszty ekranu.

Jak przyjdzie ekran i zostanie założony dam znać co i jak.
robson8606/04/2020 21:00

Podsumowując koszty naprawy wyświetlacza:-Polska: 750zł (-/+ transport) (n …Podsumowując koszty naprawy wyświetlacza:-Polska: 750zł (-/+ transport) (nieautoryzowany serwis, więc mogą być części nieoryginalne, podejrzewam że będą nieoryginalne)-Niemcy ok 1100zł (220 Euro) + koszty transportu w autoryzowanym serwisie. Oryginalne części Pytałem można im wysłać - Berlin.- Na własną rękę: wyświetlacz nieoryginalny 350 zł z Chin ( oczekiwanie około 2 miesiące- mój wysłali tego samego dnia) - pytanie czy po drodze nie ulegnie awarii - dam znać. Naprawa Rzeszów u rzetelnego serwisanta 150zł , suma 500zł. Można próbować samego składać, więc tylko koszty ekranu.Jak przyjdzie ekran i zostanie założony dam znać co i jak.


U kogo naprawiasz w Rzeszowie? Myślałem o naprawie telefonu.
Doge4806/04/2020 22:42

U kogo naprawiasz w Rzeszowie? Myślałem o naprawie telefonu.


Res-tel na Jagiellońskiej
A nie ma w dzisiejszych czasach jakiś wypełniaczy do zbitych szkoelek, żeby nie było widać?
Avatar
Usunięty293150
Nic nie zrobisz to twoja wina uszkodzenie mechaniczne, następnym razem kup etui i szkło hartowane
Usunięty29315011/04/2020 21:31

Nic nie zrobisz to twoja wina uszkodzenie mechaniczne, następnym razem kup …Nic nie zrobisz to twoja wina uszkodzenie mechaniczne, następnym razem kup etui i szkło hartowane


Szkło było kupione, etui też, ale szło dopiero pocztą i to dzień przed uszkodzeniem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst