Amazon - problem z zamówieniami

5
lis 22. 2017
Witam
dostałem w poniedziałek 2 przesyłki od Brytyjskiego Amazonu z tym że po ich otwarciu w domu jeden produkt a konkretnie jego opakowanie jest uszkodzone, (pogniecione) a opakowanie do wysyłki jest oklejone taśmą firmową DHL.

Orientuje się ktoś w jaki sposób mogę rozwiązać tą sytuację? zgłosiłem to do DHL i ma kurier przyjechać sprawdzić przesyłkę, ale co dalej? zabierze mi ją i Amazon odda kasę? jak wygląda sprawa takiej reklamacji?


i drugi problem mam z jedną wysylką też od Brytyjskiego Amazonu kupiłem pewien produkt o sporej wartości 6,11,2017 i nadal nie otrzymałem przesyłki na stronie Amazonu mam taką informację. a przy podaniu numeru przesyłki na DHL w ogóle nie ma żadnej informacji o przesyłce
Your package may be lost


Packages are rarely this late and we're sorry yours still hasn't arrived


You can wait another couple days or check out these options.

w jaki sposób mogę zgłosić Amazonowi ten problem z uszkodzoną przesyłką i z 2 przesyłką nie otrzymaną?

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
5 Komentarzy
Albo dogadaj z dhl albo rób zwrot na amazon, bardzo fajna politykę zwrotów mają, ja oddawałem procesor też w podobnym stanie i bez problemu zwrot kasy.
BobPLlis 25. 2017

Albo dogadaj z dhl albo rób zwrot na amazon, bardzo fajna politykę z …Albo dogadaj z dhl albo rób zwrot na amazon, bardzo fajna politykę zwrotów mają, ja oddawałem procesor też w podobnym stanie i bez problemu zwrot kasy.

Kupiłem produkt na Amazonie i do darmowej przesyłki brakowało kilka €, wyrzuciłem zapychacz.
Mój przedmiot wysłali, niestety zapychacza nie mogę usunąć. Wyskakuje komunikat, że jest częścią zamówienia i nie da rady.
Co robić?
Może zapychacz też jest w zamówieniu? Zawsze możesz zwrócić całe zamówienie albo jego część przecież. Wysyłkę zwrotną masz gratis
BobPLlis 25. 2017

Może zapychacz też jest w zamówieniu? Zawsze możesz zwrócić całe zamówi …Może zapychacz też jest w zamówieniu? Zawsze możesz zwrócić całe zamówienie albo jego część przecież. Wysyłkę zwrotną masz gratis


@BobPL

mógłbyś mi opisać w jaki sposób mogę zwrócić przesyłkę do Amazonu? i co w przypadku uszkodzenia oddadzą mi w tedy kasę?
to czego nie otrzymałem to były dwie takie same rzeczy z tym że jedną otrzymałem a drugiej niestety nadal nie mam.
No przez stronę na widoku zamówienia Masz zwrot tam masz cała instrukcje, drukujesz etykiety idziesz z tym na pocztę u masz wysyłkę gratis do nich.
Edytowane przez: "BobPL" lis 25. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje