cze 28. 2022
Amazon zagościł na polskim rynku na dobre, dzięki czemu już 12 i 13 lipca odbędzie się pierwszy Amazon Prime Day w Polsce.

Wszystkie promocje, które będą pojawiały się na Prime Day znajdziecie tutaj -> pepper.pl/pri…day

Czym jest Prime Day?
To ogólnoświatowe wydarzenie (dlatego warto sprawdzać także zagraniczne sklepy Amazon), podczas którego Amazon oferuje w promocyjnych cenach produkty znanych marek oraz usługi. W komunikatach prasowych docierają informacje, że podczas pierwszej edycji w Polsce, pojawią produkty się znanych marek, takich jak: Apple, Logitech, Bose, Harman, Philips, Bosch, Electrolux, LEGO, Mattel, Levi's czy Wojas.

Historia pokazuje, że w świetnych cenach pojawiają się także produkty własne jak Amazon Kindle (różne modele) czy Amazon Echo Dot.

Dotychczas potwierdzone zostało także ponad 30 gier na PC za darmo (w tym takie tytuły jak Mass Effect, GRID, Need for Speed Heat czy tytuły z uniwersum Star Wars) -> pepper.pl/pro…176

Jak skorzystać?

Z promocji przygotowanych na Amazon Prime Day mogą skorzystać przede osoby posiadające subskrypcję Prime.

Dostęp do Amazon Prime to darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia (nawet długopisu za 1zł), dla wszystkich produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon, dostęp do platformy VOD Prime Video (ze świetnymi produkcjami jak Grand Tour czy The Boys), do Prime Gaming (z comiesięcznymi darmowymi grami na PC, oraz bonusami do wielu gier online np. League of Legends).

Pierwsze 30 dni Amazon Prime jest darmowe, następnie możemy wybrać subskrypcje roczną za 49zł lub miesięczny dostęp za 10,99zł. Subskrypcję możemy zakończyć w dowolnym momencie.

Jak kupować?
Poradnik dotyczący zakładania konta oraz procesu zakupu znajdziecie tutaj -> pepper.pl/dys…316

Przykładowe okazje z poprzednich lato to między innymi:
Amazon Music Unlimited 4 miesiące za 0,99€
Głośniki Bluetooth Harman Kardon Allure 50% taniej
Ring Fit Adventure na Nintendo Switch 23% taniej
Sennheiser HD 599 Special Edition za 99€
Kindle Oasis 30% taniej
Assassin's Creed Odyssey na PC za 16,96 zł
Dodatkowe 20% na Amazon Warehouse Deals (outlet - produkty ze zwrotów, z uszkodzonymi opakowaniami itp.)

549239_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

130 Komentarzy