paź 12. 2022
Witam, jak jest z primem? jeśli go wykupię to będę miał darmowe wysyłki poniżej tych widełek 40zł oraz czy darmowe wysyłki będą dotyczyć tylko Amazon.pl czy również np de, fr itd.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Polski Prime (polskie konto) będzie działało tylko na amazon.pl. Jeśli chcesz, np. DE, to musisz mieć konto de i jest całkiem inna cena usługi. Co do wartości minimalnej wysyłki, to chyba takowej nie ma, ale tu prosiłbym o potwierdzenie.
  Avatar
  Prawie cała Twoja wypowiedź wprowadza w błąd, zgadza się tylko to, że Polski prime działa na amazon.pl, poza tym nie musi mieć "konta de" - konto na amazonie jest jedno do wszystkich amazonów, a wykupienie prime'a na innych amazonach nie zapewnia darmowej dostawy do Polski - darmowa dostawa jest na terenie danego kraju tylko i wyłącznie, wykupienie prime'a zapewni tylko dostęp do ofert prime. Co do ceny samej usługi - zgadza się, cena jest "całkiem inna" ale zazwyczaj można włączyć darmowy 30dniowy okres próbny, więc jeśli chce się skorzystać z jakiejś okazji teraz to akurat.
  Odpowiadając na pytanie: tak wysyłka z amazon.pl będzie darmowa nawet dla zakupów za 1zł, poza tym masz dostęp do prime video i prime gaming. (Edytowano)
 2. Avatar
  Każdy Amazon działa osobno