Amazon - porównywarka cen

9
mar 5. 2017
Szukam narzedzia do Amazona, ktore:

1. Pokaze mi historyczna cene na dany produkt.
2. Porowna AKTUALNE ceny we wszystkich amazonach (nie chce mi sie klikac w kazdego, zeby sprawdzic gdzie jest najtaniej).

Moga to byc dwa osobne narzedzia. Zna ktos cos takiego?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
9 Komentarzy
@MarkX

Sprawdź: Keepa i Came Camel...
Osobiście korzystam z Keepa (jak zainstalujesz dodatek w Chrome, historia pokazuję Ci się na stronie produktu)
Dzieki

Cadmar 5. 2017

@MarkX Sprawdź: Keepa i Came Camel...Osobiście korzystam z Keepa (jak z …@MarkX Sprawdź: Keepa i Came Camel...Osobiście korzystam z Keepa (jak zainstalujesz dodatek w Chrome, historia pokazuję Ci się na stronie produktu)


Jak z tego Keepa korzystac? Zainstalowalem dodatek, wklapuje produkt i faktycznie mam caly wykres.Rozumiem, ze on dotyczy konkretnego amazona? Na stronie keepa jak wklepuje ten sam produkt to pokazuje mi calkiem inne ceny. 3 razy wieksze. Konkretny przyklad Lego 41122. Na stronie keppa wychodza produkty w roznych cenach, ale min 80 dolarow. Na stronie amazon.de aktualna cena to 39 euro.
Tak, dotyczy historii ceny produktu, który aktualnie przeglądasz, ale możesz kliknąć "Compare Amazon prices".

205939-hvSTX.jpg
205939-125Gm.jpg
Edytowane przez: "Cad" mar 6. 2017
@MarkX Jest jeszcze PriceDrop, ale tam można sprawdzić wyłącznie brytyjskiego/Amerykańskiego Amazona, więc nie wiem czy jest sens się interesować.
A jest na amazonach powiadomienie o zmianie ceny...?
Poluje na pewien przedmiot nie mam parcia na szybki zakup, tylko tani
Cadmar 6. 2017

Tak, dotyczy historii ceny produktu, który aktualnie przeglądasz, ale m …Tak, dotyczy historii ceny produktu, który aktualnie przeglądasz, ale możesz kliknąć "Compare Amazon prices".[Obrazek] [Obrazek]Kabanmar 6. 2017

@MarkX Jest jeszcze PriceDrop, ale tam można sprawdzić wyłącznie bry …@MarkX Jest jeszcze PriceDrop, ale tam można sprawdzić wyłącznie brytyjskiego/Amerykańskiego Amazona, więc nie wiem czy jest sens się interesować.


a znacie Panowie jakis dodatek do chroma działajacy równiez na innych stronach (ali/gb/bg itp)?
@desperados999 Chinaprices, pandacheck ale raczej porównuje aktualne ceny. Jako dodatku do przeglądarki nie znam nic takiego.
Można ustawić na keepa, żeby śledziło jeden przedmiot na wszystkich stronach Amazon ? Czy trzeba ustawić z każdej strony oddzielnie ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje