AMAZON pomyłka

7
sie 9.
Witam, opiszę swój problem.
A mianowicie zamówiłem na amazon.de obiektyw wart blisko 4 tys jednak doszedł do mnie inny obiektyw, ta sama ogniskowa ale gorsza wersja która kosztuje zaledwie 1 tys.
Moje pytanie czy amazon podczas szykowania towaru do wysyłki nagrywa proces ? Aby nie było problemu ze zwrotem i zwrotem gotówki ? Czy możliwe ze mieli towar pomieszany w magazynie ?
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
@Vixo92 Na pewno nie będzie problemu. Skontaktuj się z supportem. Sam kiedyś zamawiałem zegarek sportowy (fakt, że ze zwrotów) i zamiast zegarka Polar za kilkaset złotych, w środku był chiński zegarek za dolara. Wymienili bez problemu.
Podobna nagrywają, ale tak jak kolega wspomniał wyżej, nie powinno być problemu
Ciekawe czy nagrywają jeżeli by były problemy to by ułatwiło sprawę. Jakieś info dot kamer ?
Shelter09/08/2019 11:23

Podobna nagrywają, ale tak jak kolega wspomniał wyżej, nie powinno być pro …Podobna nagrywają, ale tak jak kolega wspomniał wyżej, nie powinno być problemuJakieś sprawdzone informacje ?
Vixo9209/08/2019 12:48

Jakieś sprawdzone informacje ?


A Ty chcesz wałek zrobić czy wymienić towar za ktory zaplaciles? Bo coś czuje ze cos kombinujesz,ja zamiast szukac porad w internetach,reklamowałbym i robił dym ze mnie oszukali na 3tys a Ty drazysz temat czy nagrywaja pakowanie towaru,wiec wybacz ze wyczuwam Twoje kombinowanie.
pupper10/08/2019 17:32

A Ty chcesz wałek zrobić czy wymienić towar za ktory zaplaciles? Bo coś czu …A Ty chcesz wałek zrobić czy wymienić towar za ktory zaplaciles? Bo coś czuje ze cos kombinujesz,ja zamiast szukac porad w internetach,reklamowałbym i robił dym ze mnie oszukali na 3tys a Ty drazysz temat czy nagrywaja pakowanie towaru,wiec wybacz ze wyczuwam Twoje kombinowanie.


Coś źle czujesz, kiedyś kupiłem na innym portalu towar i w oryginalnym kartoniku był inny od zamawianego i miałem problemy z reklamacja. To co w tamtym czasie przepychałem się z sprzedawca który nie chciał uznać zgłaszanej reklamacji.
Vixo9210/08/2019 17:56

Coś źle czujesz, kiedyś kupiłem na innym portalu towar i w oryginalnym kar …Coś źle czujesz, kiedyś kupiłem na innym portalu towar i w oryginalnym kartoniku był inny od zamawianego i miałem problemy z reklamacja. To co w tamtym czasie przepychałem się z sprzedawca który nie chciał uznać zgłaszanej reklamacji.


A to wybacz,takie sytuacje zawsze są ciezkie to rozpatrzenia,czy to po stronie kupujacego czy sprzedajacego,zycze powodzenia w twoim drugim przypadku!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje