Amazon - odsprzedaż a gwarancja/rękojmia

6
gru 7. 2018
Hej

Miałbym pytanie dotyczące Amazona - mianowicie chciałbym zakupić ram 64GB (4x16) jak ponownie pojawi się w dobrej cenie - czy jeśli odsprzedam komuś połowę i ram w padnie po jakimś czasie:

- Jak będzie realizowana ewentualna gwarancja u producenta bądź sprzedawcy lub rękojmia u sprzedawcy-Amazon (osoba, która kupi będzie musiała wysyłać do mnie abym ja na swoje dane odesłał)?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
6 Komentarzy
Musiałbyś dostarczyć dowód zakupu całości;
A następnie umowę odsprzedaży aby to zrobić na tiptop.

Inna sprawa - pamiętajmy, że ramy co do zasady mają wieczystą gwarancję, o ile nie zostały odsprzedane.
Natomiast polecam jednak głównie zapytać o to Amazona masz wtedy wszystko czarno na białym.
nRx6665 g, 53 min

Musiałbyś dostarczyć dowód zakupu całości;A następnie umowę odsprzedaży aby …Musiałbyś dostarczyć dowód zakupu całości;A następnie umowę odsprzedaży aby to zrobić na tiptop.Inna sprawa - pamiętajmy, że ramy co do zasady mają wieczystą gwarancję, o ile nie zostały odsprzedane.Natomiast polecam jednak głównie zapytać o to Amazona masz wtedy wszystko czarno na białym.


Bardzo proszę - tak wygląda odpowiedź od Amazon


Dzień dobry!Przedmioty wadliwe, uszkodzone lub nieprawidłowe może reklamować w okresie dwóch lat od daty otrzymania wyłącznie właściciel konta Amazon.de, w którym konkretne zamówienie z danym artykułem zostało złożone.Tak więc w przypadku reklamacji musiałby Pan porozumieć się z osobą, która zakupiła artykuł w swoim koncie Amazon.de. Nie mógłby Pan reklamować bezpośrednio w Amazon.de ponieważ na fakturze Amazon.de nie widniałoby Pana nazwisko.Mam nadzieję, że udało mi się pomóc i dziękuję za cierpliwość.
No i masz odpowiedz
Tylko, że jeszcze się nie spotkałem z Fv lub paragonem od Amazona.
@suchy262 Do każdego zamówienia wystawiają rachunek. Masz go na koncie, przy tym zamówieniu
Czyli reklamacja amazonu odpada po odsprzedaży, podobnie się ma z niektórymi ramami (dożywotnia gwarancja, a odsprzedaż) jak pisał nrx666.

Pozostaje tylko gwarancja producenta po dokładnym zapoznaniu się z nią i oczywiście posiadając kopię dowodu zakupu z amazona.

Dziękuję wam za pomoc
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje