amazon i wysylka do paczkomatu - czy dostajecie powiadomienia ?

gru 10. 2022 (22 g, 20 min)
Czy w przypadku zamawiania rzeczy z amazon, do paczkomatu, otrzymujecie powiadomienia w telefonie z inpostu ze paczka jest w drodze, lub ze jest dostarczona? Czy na etykietach Inpostu jest Wasz numer tel.? Do mnie przychodza tylko meile, w telefonie w apce inpostu widze status przesyłki ale nie przychodza mi powiadomienia. Czesto z amazonu sa przesylki z pozniejszym terminem dostawy, np za tydzien i juz pare razy mija przesylka wrocila do nadawcy poniewaz przegapilem kiedy dotarla do paczkomatu. Z allegro wszystko dziala sprawnie. W amazonie w danych kupujacego jest moj telefon podany ale gdy wybiore paczkomat to juz nie widze mojego numeru przy adresie paczkomatu.Jest tylko w danych kupujacego. Sprawdzalem rowniez etykiety inpostu i rowniez nie ma na nich numeru telefonu.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

14 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Po instalacji aplikacji Inpostu 'z urzedu' rezygnuje się z dostawania kodów odbioru przez smsy. Żeby je przywrócić to należy podac numer telefonu tutaj :
  inpost.pl/pow…sms
  Avatar
  Autor
  dziekuje
 2. Avatar
  Ja też nie mam powiadomień
 3. Avatar
  mi przychodzi zawsze sms z kodem odbioru, jak miałem aplikację inpostu, to wtedy smsy nie przychodziły (Edytowano)
 4. Avatar
  Dostaje powiadomienia w apce i smsy również, ale smsy ręcznie jakiś czas temu uruchamiałem na stronie inpostu.
 5. Avatar
  U mnie wszystko działa. Dostaję maile i powiadomienia z apki inpostu. Na etykiecie nie ma żadnych moich danych, wyłącznie adres paczkomatu.
 6. Avatar
  Autor
  czyli to powinno dzialac , ciekawe gdzie teraz szukac przyczyny braku powiadomien, w amazonie czy inposcie ? hmm
  Avatar
  Skoro problemy z aplikacją inpostu, to problemy z aplikacją inpostu. Amazon przecież nie ma nad nią kontroli i to nie on wysyła powiadomienia.
 7. Avatar
  Zawsze są powiadomienia, może kwestia uprawnień aplikacji?
 8. Avatar
  @kockodo @Panda9744 Niektóre przesyłki maja jakiś losowy numer telefonu. Nie dostaniesz powiadomienia w aplikacji ani smsem. Też czekałem na dostawę i zobaczyłem maila od inpostu dot. umieszczenia paczki w paczkomacie, wtedy dopiero zauważyłem w czym tkwi problem. (Edytowano)
Avatar