Amazon do jakiego czasu zwrot?

4
sie 3. 2020
Witam
Mam pytanie do ilu dni można zwrócić przedmiot zakupiony na Amazon.de ? W Polsce wiadomo 14 dni w Niemczech ? Chodzi o produkt otwarty w celu sprawdzenia jego właściwości i cech
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
4 Komentarze
Amazon daje na zwrot 30 dni. Jak wejdziesz w swoje zamówienia, to przy każdym masz datę, do kiedy możesz daną rzecz zwrócić.
azaber03/08/2020 17:57

Amazon daje na zwrot 30 dni. Jak wejdziesz w swoje zamówienia, to przy …Amazon daje na zwrot 30 dni. Jak wejdziesz w swoje zamówienia, to przy każdym masz datę, do kiedy możesz daną rzecz zwrócić.


Tak ale tam pisze ze nowe i nieużywane a ja jednak sprawdzałem właściwości produktu
Kolunio03/08/2020 17:59

Tak ale tam pisze ze nowe i nieużywane a ja jednak sprawdzałem właściwości …Tak ale tam pisze ze nowe i nieużywane a ja jednak sprawdzałem właściwości produktu


Nieistotne, byle przedmiot nie był jakoś zniszczony. Oni podchodzą do tego bardzo liberalnie i nie robią w tej kwestii problemów. Nie raz zwracałem tam używane przedmioty w ramach 30-to dniowego zwrotu i to nawet takie których sprzedawcą była inna firma, a amazon tylko to wysyłał i nigdy nie było z tym problemu, zaraz po pojawieniu się przesyłki zwrotnej na ich magazynie dostawałem info o przyznanym zwrocie kasy.
Podijajac temat, przy zamówieniu mam taką informację. Czy to znaczy, że mam czas na zwrot do końca stycznia 2021? Towar otrzymałem 15 października. Kto pokrywa przesyłkę?
5335464-I6arU.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst