Amazon - czas oczekiwania na uzupełnienie magazynu

6
kwi 23. 2020
Cześć

Zamówiłem na Amazonie kamerkę internetową model LOGITECH C925e. Było tam określone, że jest brak na magazynie i wyślą do mnie jak tylko uzupełnią braki - czy z doświadczenia wiecie ile to może potrwać? Sprzedawca: Amazon - Amazon EU S.a.r.L.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam 👋
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Zazwyczaj jest podany termin oczekiwania. Jeśli nie ma to znaczy że sami nie wiedzą czy nawet dostaną dostawę. Możesz się spodziewać anulowania zamówienia szczególnie że kamery internetowe rozeszły się jak ciepła bułeczki ostatnio. Nawet logitech w swoim sklepie wyprzedal wszystkie.
Edytowane przez: "marcin2468" kwi 23.
@marcin2468 dzięki za odpowiedź. Tak, mam tego świadomość co napisałeś - sam przeglądałem oferty na oficjalnej stronie logitecha i z dnia na dzień sprzętu ubywało. Zadzwoniłem do Amazon.de i konsultant nie podał mi konkretnego terminu, jednak powiedział, żebym cierpliwie czekał - zazwyczaj do miesiąca czasu takie zamówienia są realizowane - no nic trzeba czekać.

Mieliście kiedyś okazję zamawiać z logitech.com? Bo zastanawiam się nad Klawiaturą MX Keys - ,ale z tego co zrozumiałem to zamówienia są wysyłane z US i podczas próby zakupu nie widziałem możliwości wpisania danych do wystawienia faktury. Jaki czas realizacji zamówienia i czy jest możliwość wystawienia FV?

Pozdrawiam ?
kontys23/04/2020 17:23

@marcin2468 dzięki za odpowiedź. Tak, mam tego świadomość co napisałeś - sa …@marcin2468 dzięki za odpowiedź. Tak, mam tego świadomość co napisałeś - sam przeglądałem oferty na oficjalnej stronie logitecha i z dnia na dzień sprzętu ubywało. Zadzwoniłem do Amazon.de i konsultant nie podał mi konkretnego terminu, jednak powiedział, żebym cierpliwie czekał - zazwyczaj do miesiąca czasu takie zamówienia są realizowane - no nic trzeba czekać.Mieliście kiedyś okazję zamawiać z logitech.com? Bo zastanawiam się nad Klawiaturą MX Keys - ,ale z tego co zrozumiałem to zamówienia są wysyłane z US i podczas próby zakupu nie widziałem możliwości wpisania danych do wystawienia faktury. Jaki czas realizacji zamówienia i czy jest możliwość wystawienia FV?Pozdrawiam 👋


Polowałem na monitor, w Amazon.de była tylko 1 sztuka (chciałem zamówić 2), zapasy miały być wg komunikatu wkrótce uzupełnione. Obserwuję ten produkt od 4 miesięcy, nie doszły nowe sztuki, a zniknęła ta jedna ostatnia.
Sprzedawca jak wyżej, Amazon EU Sarl.

MX Keys ze wstawki z ostatniego tygodnia (-25% zniżki studenckiej, w razie czego możesz we wstawce poprosić dobre dusze o kod) wysyłana jest z bodajże Irlandii.
Istnieje możliwość wystawienia FV, jest to we wstawce opisane.
@Wojtek.J Super info! Dzięki już zamawiam MX Keys! ⌨ 🔥
kontys23/04/2020 18:39

@Wojtek.J Super info! Dzięki już zamawiam MX Keys! ⌨ 🔥


Nie ma sprawy.
To rabat -25% na cały asortyment, więc może i kamerka znajdzie się tam w dobrej cenie
pepper.pl/kup…955
Edytowane przez: "Wojtek.J" kwi 23.
kontys23/04/2020 18:39

@Wojtek.J Super info! Dzięki już zamawiam MX Keys! ⌨ 🔥


Udało się, pomógł mi w temacie kodu kolega @TUZIN, zakupy naprawdę udane. Kupione MX Keys za którą długo się rozglądałem i przy okazji Logitech StreamCam! Dzięki! 🔥🔥🔥
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst