Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 30 maja 2023

Amazon - brak zwrotu pieniędzy

Witajcie,

pół roku temu zwróciłem pixela 7 do Amazon.de - gdy się okazało, że telefon mi nie odpowiada (był źle opisany - kupiłem z Amazon Warehouse) odesłałem go. W trakcie jak już telefon był w drodze Amazon zablokował mi konto za rzekome naruszenie jakiegoś punktu regulaminu. Telefon dostali 28.12.2022, od 5 stycznia 2023 wisi "processing refund" i od tej pory zderzyłem się ze ścianą - jak w Procesie Kafki nikt nic nie wie, co więcej raz mi napisali, ze zwrotu nie otrzymali!

Mija zaraz pół roku od zwrotu. Wysłałem już wezwanie do zapłaty do siedziby do Luxemburga ale zanim ich pozwę to może ktoś ma jakiś pomysł jak się uporać z tą "bezkonkurencyjną obsługą klienta" Amazona???
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Tompepper
  Identyczna sytuacja z telefonem i zablokowanym kontem na amazon.de. ja dzwoniłem do nich codziennie i grzecznie prosilemmo zwrot. Składali wniosek o odblokowanie konta, kazali przesyłać dane konta, my zamówienia, co zamowielm, generalnie wszystkie dane które już mieli... Wszystko grzecznie przesyłałem a potem cisza z ich strony. Odsyłali do starych maili na które odpowiadałem po kilka razy. Po po roku i prawie 120 telefonach i mailach, zadzwoniłem i przez całą rozmowę zachowywałem się jak cham, krwilem, przeklinałem, wyzylem się. poinformowałem że złoże zgłoszenie w europejskim uokik (w necie znajdziesz nazwę). Po 2 dniach zwrot na koncie.... (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Chargeback w banku...
  Awatar użytkownika WSLaM
  Autor
  Płaciłem niestety przez Blik
 3. Awatar użytkownika WSLaM
  Autor
  Cud się zdarzył. Po napisaniu takiego samego maila jak ostatnio oddali kasę. Polityka Amazona jest niezwykle interesująca.
  Awatar użytkownika Tompepper
  A na pewno masz już kasę na koncie? Mi że 4 razy pisali że oddają kasę w ciągu kilku dni, a po minięciu podanego terminu okazywało się, że jeśli konto jest zablokowane to jednak nie oddadzą, bo najpierw trzeba napisać maila do działu kont zablokowanych.... I cała zabawa od po zatku
 4. Awatar użytkownika WSLaM
  Autor
  Napisali maila, że oddadzą kasę w 10 dni roboczych - zobaczymy...
 5. Awatar użytkownika Olemo
  Mam ten sam problem, możesz się odezwać na PW?
 6. Awatar użytkownika kkk532
  Mnie dzisiaj to spotkało. Jakieś rady , , ?
Awatar użytkownika