Amazon - banują konta za zakupy w promocji, a czat nie działa

lut 6. 2022
Zamówiłem z włoskiego amazona Iphone 13 Pro Max 512GB w promocji -17%.
Miałem już to konto wcześniej. Konto jest na mnie, zamawiałem z mojego komputera, z mojego wifi, płaciłem moją kartą, dostawa była do mnie.
Niedługo potem dostałem po włosku maila, że rzekomo ktoś włamał się na moje konto, więc blokują je na 2 godziny, a po tym czasie będę musiał zmienić hasło. No i, że anulowali wszystkie moje zamówienia oczywiście i nie ma za co, nie muszę dziękować.
Oczywiście promki już nie ma, więc nie zamówię ponownie.
Od razu odpisałem na maila, również po włosku, że to pomyłka, a zamówienie jest moje i mają je wysłać. Od razu po wysłaniu wszedłem na swoje konto, faktycznie musiałem ustawić nowe hasło, otworzyłem support, czat nie działał, więc wybrałem contact in english za pomocą maila. Tym razem po angielsku opisałem co się stało i że chyba sobie jaja robią, że tak będą zamówienia w promocyjnych cenach anulować i mają realizować normalnie. Również brak odpowiedzi, a czas już dawno przekroczony.
Dzisiaj dobijam się do amazona włoskiego i do polskiego i czat cały czas nie działa. Próbuję z różnych przeglądarek, komputerów, sieci. Usuwam ciasteczka, mam włączone wszystkie zgody na wyskakujące okna i inne pierdoły. Próbowałem też z konta mojej narzeczonej na jej laptopie i jest to samo. Telefoniczny support amazon.it działa tylko po włosku, a polski mówi, że o żadnym problemie z czatem nic nie wie, a z zamówieniem oczywiście nie pomogą, bo obłsługują tylko amazon.pl, a nie amazon.it.
No i zostałem z ręką w nocniku, a sprawy nie mam zamiaru tak zostawić. To nie żadna cebula, błąd cenowy etc. Normalnie zamówiony produkt w promocji, a Amazon leci w kulki.
Na wykopie znalazłem posty, że ludziom całkowicie banują konta za zamówienie czegoś np. w promce -30%. To serio jakaś kpina.
Czy ktoś ma pomysł jak ruszyć temat?
Albo czy możecie sprawdzić, czy u was działa czat amazona?

499459-10qB5.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz