Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Alternatywa do Mi Box Android TV

AvatarUsunięty138153
lis 18. 2019
Ćwiczył ktoś temat alternatyw do mi boxa? Wiem, że jest shield ale to nie ten pułap cenowy.

Play Now TV do dostania po ok 100zł po lombardach.
Box Tmobile też już powoli się pojawia.

Wydajnościowo box od tmobile jest najmocniejszy, play najsłabszy. W porównaniu do mi boxa mają procesory broadcoma oraz ethernet - może tutaj nie będzie bolączki z czkającym obrazem z przeplotem (problem ze sterownikami amlogica jeżeli chodzi o deinteralcing)
1. Tmobile: browser.geekbench.com/v4/…229
2. Play browser.geekbench.com/v4/…918
3. Mi box browser.geekbench.com/v4/…8=&

Jakieś opinie na temat działania i możliwości np. instalacji netflixa w wersji z google play a nie przystosowanej do operatora i połączonej z kontraktem?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Avatar
Usunięty13815
Popisze sam ze sobą, może komuś się przyda

panwybierak.pl/blo…sc/
Urządzenie to dramat. Zablokowane na stale nieznane zródła, czyli z APK nie zainsalujesz nic. A jak wiadomo sklep na TV jest ograniczony (obstawiam ze jest tam 5% tego co w normanlnym androidzie) – wrzucenie czegoś przez RECOVERY to już w tych czasach nielada umiejętnosc, mi ne wyszło dlatego ze ten KAON to niewiaodmo co do konca w środku i nie moge znalezc odpowiednich plikow. PAD od ps4 sie nie paruje – z drugiej strony nie wiem po co – skoro dostep do aplikacji jest tak mocno ograniczony. Totalnie nieporozumienie.

Czyli nie poblokujemy reklam. Zostaje przez dns lub pihole/adguard home jak czegoś dns nie wytnie.
Nie zainstalujemy też apek spoza sklepu.
Miałem mi boxa (ost model) oraz jakieś chinczyki ... Generalnie zamieniłem na Chromecast 3 zaś u dzieciaków na pierwsza generację... Wg. Mnie dużo lepsze rozwiązanie ... A gry ... Mam na pc dzieciaki na tabletach... Kodi osobno pod TV na pcstick z win10... Może kiedyś będzie możliwość używania kodi po chromcasicie ..
Edytowane przez: "MrBright83" lis 19. 2019
Któryś ma WiFi ac (5), lub 6?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst