cze 15. 2021
Hej,
chciałbym się Was poradzić - potrzebuję darmowego konta z kartą, które działają z gpay i można je doładować bez prowizji (najlepiej Blik)

Odkąd Revolut ma problemy z potwierdzeniem płatności 3ds przestał być dla mnie użyteczny. Karta z Revolut była moja kartą płatniczą, podpiętą do gpay, którą sobie doładowywałem wg. potrzeb. W Alior banku mam 2 konta , w tym jedno do Karty Kibica, gdzie nie da się podpiąć karty i musiałbym je zamknąć, aby wyrobić kolejne- jest ograniczenie do 2 kont złotówkowych. Zamknięcie trwa 30 dni, założenie nowego z 14 - nie mam tyle czasu, muszę podmienić szybko Revoluta w różnych miejscach, gdzie mam miesięczne opłaty, a podejście do tematu Aliora wydaje mi się "peerelowskie" i nie chce mi się z nimi już gadać Mam jeszcze konto na Cinkciarzu, ale tam każda wpłata obciążona jest prowizją.
Na ten moment wydaje mi się, że ZEN miałby wszystko co mi jest potrzebne - kartę działająca z gpay + doładowanie blik bez prowizji, za stosunkowo dobrą opłatę miesięczną 5 PLN. Stąd moje pytanie czy znacie coś lepszego, bez opłat za użytkowanie i prowizji od wpłaty, czy to jednak ZEN będzie najlepszy ?
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

16 Komentarzy