paź 1. 2019
Witam, zapewne większość z nas poluje na okazje, które publikowane są o konkretnych godzinach na allegro.pl z okazji Smart! Week.

Na jedną z takich okazji też zwróciłem uwagę jakiś czas temu - mianowicie Xiaomi Mi Band 4 za 89 zł, rozpoczynającą się dzisiaj o godzinie 21:00. Okazja może nie była tak atrakcyjna, jak niektóre poprzednie, bądź przyszłe, np. dotyczące konsol. A jednak...

Jakież to było moje zdziwienie (zapewne jak i większości użytkowników), gdy sekundę po godzinie 21:00 nie można było wykonać zakupu. Mało tego. Kilka razy próbowałem ponowić, gdyż wyświetlił się komunikat z błędem, niestety nieskutecznie. Chwilę później odświeżyłem stronę, która chodziła płynnie(serwer w żaden sposób nie odpowiadał z opóźnieniem), a moim oczom ukazał się komunikat, że wszystkie sztuki zostały sprzedane. OK. Zdarza się. Jednak postanowiłem sprawdzić na serwisie allegronauta.pl o której godzinie sprzedane zostały wszystkie sztuki z aukcji i ku mojemu zdziwieniu ... 21:00:41. Do tego czasu wykonałem wszystkie opisane czynności, a nie miałem możliwości kupna.
.
Źródło - allegronauta.pl

Czy komuś z Was udało się dokonać zakupu? Być może dostępnych jest tylko kilka, kilkadziesiąt sztuk, a nie kilkaset, jak to jest głoszone?
@ALLEGRO.PL Chyba ktoś tutaj idzie z promocjami w stronę uwielbianego przez wielu emp... tfu.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
24 Komentarze
Prześlij Komentarz