Allegro Smart przedłużenie abonamentu

16
sie 28.
182885-oKmJi.jpg
27 sierpnia minął mi termin płatności na następny rok Allegro Smart, na razie nie zapłaciłem bo nic nie mam do zamawiania chwilowo ale raczej nie potrwa to dłużej niż tydzień albo dwa :).
Czy jak wykupię za tydzień Smart to i tak liczy się od 27 sierpnia czy od momentu kupna rok?
Myślę, że ta druga opcja ale wolę się spytać kto już skorzystał.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
Jezeli nie zrezygnowales, to wg daty nastepnej platnosci.

Jak nie oplacisz na czas, allegro moze listownie napisac o konsekwencjach braku wplaty.
Jak zrezygnować?
Po zalogowaniu: Moj smart. Przeniesie na strone, gdzie masz odnosnik: Zrezygnuj z allegro smart.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" sie 28.
stonkaziemniaczana28/08/2019 18:26

Po zalogowaniu: Moj smart. Przeniesie na strone, gdzie masz odnosnik: …Po zalogowaniu: Moj smart. Przeniesie na strone, gdzie masz odnosnik: Zrezygnuj z allegro smart.


Czy jest jakiś czas wypowiedzenia? I czy po wypowiedzeniu od razu SMART jest kończony, czy trwa do czasu, do którego został wykupiony? I co jeśli przed wypowiedzeniem odłączy się kartę?
odnosnik jest tylko jesli masz nadal aktywnego smarta - trzeba do nich napisac przez formularz kontaktowy o rezygnacji, gdyz przycisk 'rezygnuje' nie dziala.
allegro.pl/pom…duZ
Tak dla pewności zapytam. Wygasł mi wczoraj (miałem na rok). Póki co nie potrzebuję. Mam jakąś rezygnację składać ?. Status mam nieopłacony.
lepiej chyba zrezygnowac, bo np za 3 miesiace bedzie ci potrzeba, oplacisz a abo poleci od wczoraj a nie od daty przedluzenia.
wyzej masz link do rezygnacji.
Regulamin się czyta.
allegro.pl/reg…gsn

Umowa z Allegro w przedmiocie świadczenia Usługi może być rozwiązana w każdym czasie przez Nabywcę, za 14-dniowym wypowiedzeniem, poprzez złożenie rezygnacji w stosunku do Allegro, z zastrzeżeniem, że rekomendowanym sposobem wypowiedzenia umowy jest skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: na.allegro.pl/sma…owy i wybraniu tematu: „Rezygnacja”.

Umowa z Allegro w przedmiocie świadczenia Usługi może być rozwiązana przez Allegro poprzez złożenie oświadczenia drogą elektroniczną na adres e-mail Nabywcy podany w ustawieniach jego Konta (dalej „Oświadczenie”), w przypadku, gdy po upływie danego Okresu Rozliczeniowego, Nabywca lub Allegro (w sytuacji, o której mowa w art. IV ust. 7 lub 8 powyżej) nie dokona kolejnej płatności za Usługę, w terminie 14 dni od dnia upływu poprzedniego Okresu Rozliczeniowego. W sytuacji, o której mowa w zdaniu poprzednim, umowa z Allegro na świadczenie Usługi ulegnie rozwiązaniu po upływie 14 dni liczonych od dnia złożenia Oświadczenia.

- Ja bym składał rezygnację, bo teoretycznie allegro może skasować opłatę za okres aktywnego Smart'a, lub w przypadku "ich błędu" - nie zdezaktywują go i wytłumaczą się "nowym regulaminem" z kosztami za aktywny okres u Ciebie. A kto czyta na bieżąco regulaminy Allegro ? W przypadku rezygnacji jesteś kryty.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" sie 31.
Klikam Zrezygnuj > przenosi Mnie do mojego Allegro Smart (który się zakończył). Więc jak złożyć rezygnację ? Po prostu via @ ?
Tak, wybierz kontakt i anuluj smart. Krętacze z alle będą kombinować pewnie.
jaroslaw.adam01/09/2019 13:33

Klikam Zrezygnuj > przenosi Mnie do mojego Allegro Smart (który się z …Klikam Zrezygnuj > przenosi Mnie do mojego Allegro Smart (który się zakończył). Więc jak złożyć rezygnację ? Po prostu via @ ?

Napisałem, zobaczymy.... Kupiłem na rok (fakt, regulaminu nie przeczytałem) i myślałem że skończyło się i to wsio.... W sumie powinni zapytać czy jestem zainteresowany przedłużeniem
Aukcja wygrana wczoraj. Zakup SMART dziś. Czy SMART zadziała na darmową dostawę dla tej wygranej aukcji ?
Rafal.Pit09/11/2019 11:49

Aukcja wygrana wczoraj. Zakup SMART dziś. Czy SMART zadziała na darmową do …Aukcja wygrana wczoraj. Zakup SMART dziś. Czy SMART zadziała na darmową dostawę dla tej wygranej aukcji ?


Przy płatności będziesz miał do wyboru różne formy wysyłki, tam będzie pokazane np. paczkomat 8,99 przekreślone na zero złotych albo inne. Musisz sam sprawdzić czy zadziała i musi być kwota więcej niż 40 zł.

3141499-zLeJ3.jpg
He tak wiem, że min 40zl.
Tak wiem, że jak se kupię SMARTA to sobie sam sprawdzę... ehhh
Zmodyfikuje pytanie - czy SMART zadziała wstecz ? Jeżeli nie to póki co nie wykupię SMARTA...
Rafal.Pit09/11/2019 12:19

He tak wiem, że min 40zl.Tak wiem, że jak se kupię SMARTA to sobie sam sp …He tak wiem, że min 40zl.Tak wiem, że jak se kupię SMARTA to sobie sam sprawdzę... ehhhZmodyfikuje pytanie - czy SMART zadziała wstecz ? Jeżeli nie to póki co nie wykupię SMARTA...


powinien zadzialac, bo platnosc i wybor dostawy bedziesz robil dzis
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje